PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

Marcin91

Informacje, propozycje, lista zmia

28 postów w tym temacie

Witam was serdecznie. 

Jestem nowym administratorem forum. Zamierzam przywrócić forum jego blask. Mam kilka pomysłów, które mam nadzieje, że się sprawdzą. Na początku pójdzie temat funkcjonalności forum. Chciałbym dodać na forum Shoutbox czyli coś na wzór czatu dla użytkowników online. Myślę też nad odświeżeniem wyglądu forum, na bardziej przyjazny. Dużej zmiany tutaj jednak nie przewiduje, gdyż kolorystyka prawdopodobnie zostanie w ten sam deseń. Dodałem regulamin oraz politykę prywatności. Każde forum musi te dwie ważne informacje posiadać. Każdy użytkownik musi go zaakceptować. Tym bardziej, że w przypadku drugiej obliguje do tego nasze prawo. Forum zostanie przeniesione na nowy serwer w chmurze. Gwarantuje to bardzo wysoką dostępność serwisu oraz szybkość wczytywania czy niski czas dostępu. 

W późniejszym czasie przedstawię projekt nowego logotypu. Ostatnią nowinką będzie blog pomesku.org.pl. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem czy już wrzuciłeś stronę w chmurę czy jeszcze nie bo odszoszę wrażenie, że stronka szybciej się ładuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No więc jesteśmy już na nowym serwerze. Jest to serwer w chmurze. Zmiany został poddany także styl forum. Mam nadzieje, że teraz jest bardziej przyjazny. Czat został dodany na dole strony. Jeżeli macie jakieś problemy, uwagi dajcie znać. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ledwo się przyzwyczaiłam do poprzedniego widoku, a już następny :/

Poprzedni admin z nami nie wytrzymał? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hey. Nie wnikam w działalność poprzedniego admina. Styl jest bardziej prosty i szybciej się ładuje Kolorystyka podobna, myślę że szybko się przyzwyczaisz. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jeszcze jedno pytanie, czemu wszyscy stali użytkownicy mają "przyjaciela", a jeden, biedny Trocki samego użytkownika? :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O dzisiaj można korzystać z krótszego adresu forum jakim jest pomesku.org . Adres ten będzie przekierowywany na naszą główną domenę czyli pomesku.org.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dla mnie nieprzydatna opcja, chyba, że chcesz potem wystawić miejsce na whitepressie, żeby firmy płaciły za publikacje z linkiem, z tego, co pamiętam ta domena jest dość mocna ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie miałem tego na myśli. Po prostu chodzi o możliwość dodania czegoś co nie pasuje do żadnego z wątków. Np. kupiłem sobie coś i chce opisać jak to działa czy polecam to czy jest to godne uwagi. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Na jakiej zasadzie są podwyższane rangi? Zauważam co raz więcej "różowych" kobiet. Z cały szacunkiem, ale nie wszystkie są tu długo ani nie wszystkie jakoś regularnie się udzielają... Czy aby mieć jakąś rangę typu kobieta wystarczy być kobietą i napisać parę postów? Nie szalejcie proszę, jakieś zasady muszą być!

Myślę, że rangi powinny być przyznawane dopiero po (co najmniej!) roku od rejestracji. Wtedy widać, czy ten ktoś tu zagląda, czy pisze regularnie, co pisze.. A tak? Jaki to ma sens? Przecież taka osoba, która jest z nami od 3 miesięcy lub napisała tylko kilka postów, za pół roku może zniknąć raz na zawsze i taki to "przyjaciel" lub "przyjaciółka" forum, więc ja proszę - nie śpisz się z tymi rangami dla nowych użytkowników drogi administratorze. Pozwól się wykazać. 

Edytowane przez kobieta25

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach