PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

Marcin91

Informacje, propozycje, lista zmia

28 postów w tym temacie

Rozumiem Twoje oburzenie sytuacja. Ranga kobieta to nie to samo co przyjaciel forum. Ranga kobieta ma z zasady odróżniać nas facetów od kobiet. Skąd użytkownik zadając pytanie i oczekując męskiej odpowiedzi ma wiedzieć że na pytanie odpowiada mu właśnie facet a nie ukryta kobieta. Kobieta25 od ilości postów i czasu masz poziom uzytkownika. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie - ranga "kobiet" to odpowiednik męskiego "przyjaciela" i proszę niech tak zostanie. Bo to forum byłoby całe "różowe" bo mnóstwo tu bab. Ale długo i aktywnie jestem tylko ja i Tiril. Usteczka jest krótko ale za to dużo się udziela. Proszę nie oznaczaj każdej babki tylko za to, że jest babką. Tak jak było, było ok z tymi rangami.. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

42 minuty temu, Marcin91 napisał:

zadając pytanie i oczekując męskiej odpowiedzi ma wiedzieć że na pytanie odpowiada mu właśnie facet a nie ukryta kobieta.. 

Kto pyta lub odpowiada, łatwo można zauważyć po końcówkach jakie używa (radziłabym/radziłbym). Rangi powinny być dla aktywnych użytkowników (gdzie liczy się "staż" oraz ilość i jakość wypowiedzi!) a nie dla wszystkich. Wcześniej nikt tu kobiet nie oznaczał, tylko ja byłam wyróżniona i jakoś nikomu nic się nie myliło. Od września dołączyła do mnie Tril (ilość i jakość wypowiedzi) i to jest ok, bo jest tu długo. zagląda bardzo często i mądrze pisze. Ale reszta? Za co? Po co? Niech się kobity wykażą najpierw :) 

Edytowane przez kobieta25

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Owczy pęd to nie dla mnie. 

Poza tym prośby i pytania w tym temacie kierujemy do administratora, który jak sądzę nie potrzebuje adwokatów. I jego odpowiedź już uzyskałam.

Edytowane przez kobieta25

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie kobieta ma rację. "Awansowałam" dopiero po prawie 1,5 roku regularnego udzielania się, a to zawsze jakiś rodzaj wyróżnienia, tak jak mężczyźni muszą zasłużyć na rangę przyjaciela forum tak niech kobiety zasłużą na miano "przyjaciółki", czyli w tym wypadku oznaczenia "kobieta". Serio, nie ma chyba problemu ze zidentyfikowaniem czy pisze kobieta czy mężczyzna, i po końcówkach, i wielokrotnie po nicku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak z czystej ciekawosci: czy to na nie moglem kiedys znalezc tej opcji czy na naszym forum nie ma opcji "usun konto"? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poszukałem z ciekawości czy mogę usunąć czyjeś konto i...nie mam takiej możliwości. Chyba tylko admin ma możliwość usunięcia konta.

Nie za bardzo wiem czy to usunięcie spowoduje również usunięcie całej twórczości danej osoby. Mam nadzieję, że nie ponieważ stracilibyśmy (jako społeczność) wiele ciekawych wypowiedzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Krovitz

Konto można usunąć tylko poprzez kontakt PM. Domyślnie nie ma takiej opcji, by uniknąć pomyłek albo włamania na konto i usunięcia z automatu. 

Oczywiście wszystkie wypowiedzi, tematy, posty pozostają a pokazane są jako dodane przez gościa. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda ;). Jeszcze mi sie nie zdarzylo usunac zadnego konta przez przypadek ;). Do tego sluzy to pytanie: czy na pewno chcesz... ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chodzi o to że ktoś może Ci wbić na konto i skasować. W sumie nawet nie wiem czy IPB ma taką opcję. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Marcin91 jak ktos ma hasla ktore mozna zlamac w ciagu powiedzmy 12 godzin programem to sam sobie jest winny takiemu zhakowaniu ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach