PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

Marcin91

Informacje, propozycje, lista zmia

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że to rozwiązanie jest lepsze aniżeli reklamy. Kto chce ten pomaga, kto nie to nie. Reklamami naprawdę nie chciałbym zalewać forum, no ale nie ma co się oszukiwać że nie byłby z tego pieniądze chociażby na hosting. Włożyłem w to już dobre kilka tysięcy, niedługo domena, certyfikat ssl, hosting czy skrypt do odnowienia. Nie są to małe koszty a bądź co bądź wszystko opłacam z własnej kieszeni. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mozliwosc korzystania z paypall'a bylaby dodatkową zachętą do przekazania piątaka albo dyszki.

edit: nie doczytalem, o tym ze wlaśnie można płacić paypall'em. No i parę złotych poleciało :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Marcin91 @ojapitole Mam propozycję aby jednak odblokować możliwość wklejania linków bez wcześniejszej moderacji. Czasami chce się coś wstawić, cokolwiek i trzeba na to poczekać. Forum mamy niewielkie i spam nas nie zaleje pewnie użytkownicy coś częściej będą chcieli wkleić niż spamerzy. Jak się jacyś pojawią to wtedy skasujecie a ktoś z nas zgłosi ewentualne reklamy i inne niepotrzebne rzeczy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiesz, bo to widzą tylko administratorzy i moderatorzy, a sam wiesz ile było spamu. Nic sie nie zmieniło, dalej ludzie spamują linkami jednak teraz my je przeglądamy. Niestety chciałbym by taka opcja była i chociażby nie dotyczyła filmików.

Edit

Jednak była opcja by ustawić moderację dla innych adresów aniżeli te dozwolone. Teraz filmiki z youtube bez moderacji są.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ewentualnie moderacja kilku pierwszych postów, ale pewnie wtedy dla każdego świeżaka i musieli by Czekać. Reszta mogła by wstawić bez moderacji. Co do spamu to wiem jak było, zanim przejął je Poro i było takie bezpańskie to spam się pojawiał niemal codziennie. Ale jak mają nam syfić to może niech i tak zostanie jak jest ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No jak masz jakieś propozycje co do url, które mają zostać dodane bez moderacji daj znać. Fajnie by było gdyby była możliwość o takiej której piszesz. Niestety musimy mieć to co jest aktualnie, może jak będzie tego mniej to zobaczymy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta