PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

kitt78

Żona chce sie rozejść a ja zaskoczony

Rekomendowane odpowiedzi

jak tylko doszedłem do postu, w którym piszesz, że ona twierdzi, że coś się wypaliło to wiedziałem, że jest kowalski, kobieta zwłaszcza z dziećmi nie odchodzi w próżnię, bez dzieci też rzadko się zdarza żeby odchodziła w próżnię, szkoda że kobitki się nabierają na bajery takich kowalskich, dlaczego odeszła do innego? nie winiłbym do końca Ciebie, nie ma ideałów, kowalski dla dzieci na pewno będzie dużo gorszy, choroba ex, psychiatrzy też mają za cel pomoc tylko pacjentowi, czasami nieświadomie kosztem innych ("powinnaś dążyć do swojego szczęścia" - czasami kobieta to odczytuje, że powinna znowu wejść na hormonalny haj zakochanie), leki też robią swoje

poza tym dla kobiety w pewnym momencie jak kończy się haj hormonalny w mózgu to facet jest traktowany tylko jak źródło zasobów bo są już dzieci, nie krytykuje tego, dla mnie to fakt

44% rozwodów w miastach, pewnie trzeba dodać z 20% tych którzy z jakichś powodów np. finansowych nie podejmują tej decyzji, szkoda że takie czasy nastały, chyba tylko jakaś wojna może ten proces odwrócić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z perspektywy czasu , dla mnie dobrze, dla dzieci slabiej, a dla niej ... Nie wiem, podobno szczęście kwitnące.  Ratować nie bylo czego, ale to wiadomo dopiero po czasie. A plaga rozwodów zbiera swoje żniwa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi