PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

markopolo

Kupno Audi a3/s3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam za niedlugo wracam do kraju i zamierzam kupic samochod. Z racji tego ze marzeniem jest Audi S3 rozmyslam miedzy s3 a a3 ze wzgledu na dziecko. Jesli chodzi o srodki to do 16 tys. Co myslicie o A3 2.0 TDi 2004-6 rok? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Auto ok ale naszukasz się ostro. Jak kupowałem to zajęło mi to 3 miesiące i sprowadziłem sobie sam. W kraju nie masz co szukać bo większość to zajechany szrot po przygodach ze skręconymi licznikami. Polecam więc na własną rękę lub kogoś kto sprowadza auta na indywidualne zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Auto jak auto co kto lubi ale jak widzę D to mnie mierzi. Choć osobiście wolałbym sedna albo kombi 

Edytowane przez Szwagier

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opłaca nie  opłaca, za granicą masz znacznie większy wybór i prawdopodobieństwo kupna auta w lepszym stanie jeśli sam znajdziesz lub na zamówienie. Co nie koniecznie wyjdzie taniej. Ale wśród tego co jest sprowadzone do kraju też się coś wybierze, z chłopakiem mojej mamy kupiliśmy tydzień temu bardzo ładne mondeo MK4 w kombi i autko jak malina :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z Niemiec. U nas też da się trafić ale mondeo to nie audi czy bmw, a te w 99% na naszym rynku to szrot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie powiedzialbym ze 99%. Sugerujecie sie starymi praktykami ubezpieczycieli z zagranicy, gdzie maly dzwon czy zarysowanie i auto bylo juz nie naprawiane. Czasy sie zmieniaja i niemce robia takie zlepki z samochodow ze glowa mala. 

Ja auta bym poszukal od pasjonata co prowadzi swoja galerie na forum, gdzie masz zobrazowana historie tego samochodu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Marcin91 napisał:

Ja auta bym poszukal od pasjonata co prowadzi swoja galerie na forum, gdzie masz zobrazowana historie tego samochodu. 

Zgoda ale takie auta mają wyższą cenę od tych samych modeli itp. z neta. Ludzie jednak dalej wolą zapłacić np. 3000zl mniej aby potem za kilka mc włożyć 4000zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi