PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

6 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Mam 15 lat . Mam dwa pewne problemy. W tym roku brat ma wesele i zaprosi mnie z osobą towarzyszącą. Problem tkwi w tym że mało co rozmawiam z dziewczynami. I nie ma takiej dziewczyny z którą się przyjaźnię po prostu trochę się lubimy i to wszystko z żadną dziewczyną nie mam wspólnych zainteresowań. Boję się że żadna się nie zgodzi twierdząc że będzie się nudziła. A drugi problem to nie umiem za bardzo tańczyć.

Edytowane przez Paul
Źle opisany powód

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na weselu się nie gada, bynajmniej nie jest to miejsce rozmów. A tańczyć to przecież wielu z nas nie potrafi i dobrze się bawi. Wyluzuj, zaproś koleżankę i uwierz że będzie super. I pamiętaj nie stresuj się, jak się przełamiesz to sam się będziesz z siebie śmiał. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jest też powiedziane, że na wesele trzeba iść z osobą towarzyszącą, jak nie zaprosisz żadnej koleżanki to możesz iść sam i się nic nie stanie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Szwagier napisał:

Nie jest też powiedziane, że na wesele trzeba iść z osobą towarzyszącą, jak nie zaprosisz żadnej koleżanki to możesz iść sam i się nic nie stanie :)

Tylko że wszyscy będą cały czas gadać czemu sam jesteś i nikogo nie zaprosiłeś

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Wydaje mi sie ze brat chcial ci sprawic przyjemnosc takim doroslym zaproszeniem z osoba towarzyszaca. A nie ze jest to wymagane. Wiec nie masz sie czym stresowac. Plotki i obgadywanie to sa ale raczej dotyczy to tych co przychodza sami i sa powyzej 20 roku zycia. Przynajmniej w moich stronach

Edytowane przez Krovitz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz 15l nie przejmuj się, że ktoś może o coś pytać. Jak masz koleżankę która pójdzie, to dobrze a jak nie to trudno i też dobrze ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach