PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

Marcin91

Jaki samochód do 10 tysięcy złotych?

4 posty w tym temacie

Witajcie. Braciszek szuka samochodu do 10 tysięcy złotych. 

Czego poszukuje? Samochodu dla osoby młodej (ma 22 lata). Nie ma to być samochód rodzinny, więc wszelkie kombi odpada. Benzyna. Tras nie będzie nim robił. Z punktu A do punktu B. Wiadomo, coś tam mocy musi mieć. 

Ja ze względu na swoją stronniczość polecałem mu znalezienie dobrego e36, ewentualnie przeczesanie rynku w celu poszukania e46. Do tego dochodzi może jeszcze alfa romeo 147. Macie inne pomysły na auto dla młodego kierowcy? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znalezienie obecnie zadbanej w dobrym stanie to graniczy z cudem. Chyba, że od pasjonata ale tanio nie będzie mimo iż auto stare. Z E46 może być już podobnie no i będzie to ok 17 l auto. Może Honda Civic 6 lub 7 coupe czy hatchback, Nissan Almera  może jakiś Fokus lub (wiem, że to opel) Astra Bertone chłopak pewnie młody i wiecznie tym jeździł nie będzie.

Możesz jeszcze zerknąć co tam Michu, Kickster czy Motodoradca poleca

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie przeglądałem trochę allegro i same szroty do 10 tyś. Żeby kupić coś nadającego się do jazdy no to trzeba dać te min 15. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach