PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

UsteczkaDoOczu

Tatuowanie - własnoręczne własnej ręki

3 posty w tym temacie

Mam przeogromną ochotę zrobić sobie mały, prosty tatuaż. I wolę zrobić go sama brzydko niż ktoś inny miałby go "przedobrzyć". 

Zastanawia mnie czy ktoś z Was to robił, czy można się obyć bez drogich maszynek i czy zdarzyło Wam się z powodzeniem wypożyczyć sprzęt w jakikolwiek sposób?

Póki co teoretyzuję sobie ale moja ochota na pierwszy tatuaż dojrzewa.

Nie chcę niczego pięknego. Chcę coś brzydkiego, jak więzienny bazgroł. 

Co do pytań o "jak to będzie wyglądać na starość" odpowiem... nieważne, bo wtedy już mojej urodzie nic nie zaszkodzi ani nie pomoże. 

Symbolika, znaczenie, głębokie znaczenie... Nie chcę też być następną Cat von D. Taki wybryk tylko.

Ktoś chce się podzielić doświadczeniem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To moze zgooglaj jakies dobre studio. Bo ja bym np nie ryzykowal. Nie wszedzie co beda chcieli przedobrzyc. Moja kumpela ma prosty tatuaz. Date urodzenia swoivh dzieci. I nikt nie robil problemu ani udziwnien

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie dobry pomysł. Jednak co do wykonania to poszukaj znajomego co dziara, bo na pewno takiego masz. Może użyczy Ci sprzętu. Metod więziennych nie polecam. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach