PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

marcin070

Parapetówka - co kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam pytanie odnośnie parapetówki? Co byście kupili najlepszemu kumplowi na parapetówkę? Myślałem o alkoholu, ale nie wiem czy wypada no i jaki wybrać, bo przecież w piwem nie pójdę? ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Whiskey to zawsze super pomysl. Jak ktos nie uzyje to bedzie mial na dalszy prezent :D. Mozna sie pokusic o jakies drozsze szklo. Zalezy jaka jest kwota do wydania no o oczywiscie od gustu kumpla

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie zastanawiałem się nad whisky i chyba wybiorę którąś z tych https://sklep-domwhisky.pl/pol_m_Gatunki_Single-Malt-169.html oczywiście w granicach dobrej ceny czyli do 250 zł ;) Myślę, że to go ucieszy :) A jego dziewczynie też coś kupić? Jakiegoś kwiatka doniczkowego? Czy iść po prostu z whisky i się nie przejmować?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Krovitz napisał:

@marcin070 a moze dla dziewczyny jakies dobre winko? 

Chyba masz rację. Dla każdego coś miłego ;) Nie chcę żeby poczuła się urażona, a kwiat w sumie będzie do domu, a nie dla niej więc różnie mogłaby to odebrać ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@marcin070 no wlasnie ja daje osobno kobietom kumpli wino z okazji parapetowek itp odkad dostalem po glowie za kupno kwiatu czy kieliszkow bo to dla domu a nie pani domu. Wiec teraz winko i mam spokoj :D. Plus nikt nigdy nie obrazil sie za duza pake haribo :D. Sa akurat do namoczenia w wodeczce ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
23 minuty temu, Krovitz napisał:

@marcin070 no wlasnie ja daje osobno kobietom kumpli wino z okazji parapetowek itp odkad dostalem po glowie za kupno kwiatu czy kieliszkow bo to dla domu a nie pani domu. Wiec teraz winko i mam spokoj :D. Plus nikt nigdy nie obrazil sie za duza pake haribo :D. Sa akurat do namoczenia w wodeczce ;)

To chyba nie będę ryzykował, że dostanę po głowie i poczuje się urażona. Kupię jej wino! ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 minuty temu, marcinmul napisał:

Kobiecie karnet na siłkę ;)
A tak poważnie, to (jeśli lubi) kupić wino a jemu whisky. Wszyscy będą zadowoleni, a i Ty skorzystasz!

Karnet na siłkę dla kobiety? Jeszcze by pomyślała, że ma schudnąć albo coś i wtedy to by się dopiero obraziła :D  Ale zostanę przy temacie wino i whisky myślę, że najlepiej wpasuje się w klimat domówki ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta