PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

marcin070

Parapetówka - co kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy macie z tym alkoholem jako prezent na parapetówkę?? skoro ktoś urządza impreze to znaczy że alkohol najprawdopodobnie tam już będzie,jasne można przynieść coś ze sobą ale może nie koniecznie jako prezent.

W marcu szłam na parapetówkę do znajomego,powiedział wprost co by mu się przydało były to drobiazgi typu kosz na pranie,komplet szklanek do drinka czy koc.

Facet się ucieszył że w końcu dostał coś praktycznego a nie znowu alkohol.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pewnie, że na parapetówkę można dać coś do wyposażenia mieszkania jak najbardziej ale alko też jest wskazane bo co z tego, że kupisz kosz czy szklaneczki jak zapraszający będzie musiał kupić z 10 butelek wódki czy więcej. U mnie to funkcjonowało tak, że się składaliśmy na konkretny prezent a flaszeczki indywidualnie.

Edytowane przez Szwagier

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To też jest dobry pomysł jeden pożyteczny prezent i każdy może od siebie przynieść coś do picia :) 

Po za tym jak ktoś urządza taką impreze jak parapetówka to niestety musi się liczyć z kosztami ;) w tym przypadku polska gościnność ma priorytet :) 

Edytowane przez motylek79

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@motylek79 Tak jak wspominałem kupiłem whisky i winko i wszyscy byli zadowoleni, a imprezka się udała :D Myślę, że coś dla domu tez byłoby dobrą opcją, ale dobrze wiedzieć co się przyda i czy akurat trafimy w gust ;) Także opcja alkoholowa była zdecydowanie lepszym pomysłem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kumplowi zdecydowanie whiskey. Dobry kumpel zawsze doceni,  a może i poczęstuje. Dla dziewczyny kwiatki, przyjęło się że doniczkowe się daje na nowe mieszkanie. Ja bym jeszcze zaryzykował i kupił np fajny, gruby i ciepły koc bo to się zawsze w domu przydaje albo coś do kuchni, jakieś fajne szklanki do drinków czy coś w tym stylu. Jeśli mieszka para to fajne żeby oboje tego używali. Alko się wypije, a takie coś zostanie. Jeszcze mi ręczniki do głowy przyszły. Ja praktyczny człowiek jestem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta