PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

Rekomendowane odpowiedzi

Taaa zacznijmy wszystko relatywizowac. Wiadomo, ze kazdy ma cos za uszami dlatego mowiac za klasykiem "nikt nie jest bez winy". Ale waga winy jest nieporownywalna. Robienie awantur bo sie zle kobieta miewa? A niech spada na drzewo. Zawsze mozna sie dogadac bez wyzwisk i awantur w stylu Sebixow i Karyn.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oj, może jestem masochistą, ale PMS ma swoje plusy @UsteczkaDoOczu :beka:Bo wtedy zupełnie legalnie można robić uniki i trochę od partnerki odpocząć. Takie stąpanie po polu minowym to zawsze wyzwanie ;) Pod warunkiem że "tych dni" jest w miesiącu mniej niż 29 :P Bo wiecie, fajnie jest kiedy budzisz się rano z taką niepewnością o co się dzisiaj "przypier***li, a tu niespodzianka, słyszysz na dzień dobry; "kocham cię", albo coś w tym stylu. W sumie ma to swój urok :smiech:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość speedboat8   
Gość speedboat8

Mysle ze to nie twoja wina ze jestes klotliwa w tym specyficznym  zwiazku. To sytuacja cie wpedzila w taki" klotliwy nastroj".Z mego meskiego doswiadczenia wiem ze jak kobieta zaczyna zrzedzic to sygnal ze cos naknocilem . Zwykle jest to fakt ze nie bylem dla niej zbyt czuly, za malo rozmawialem, przytulalem i w ogole  nie okazywalem ze jest dla mnie wazna i jedyna.Zwykle jak sie postaralem to zawsze jednak wracal jejd obry humor i znow byla " wesola i szczesliwa ". 

Problem polega na tym ze kobiety jak sa w stresie to lubia sie wygadac. Faceci na odwrot.Chca problem przemyslec w samotnosci, najlepiej w klopie:)

Twoj facet byc moze byl takim super przypadkiem ze swoje problemy zalatwiaj wewnatrz siebie.Ty mu bylas potrzebna do sesku , lubil cie ,akceptowal ale nie tolerowal w tobie " kobiety " z  calym bagazem specyficznych kobiecych cech.

Mysle ze pora abyscie sie rozstali lub.... wyjasnili sobie az do bolu wasze relacje. Szczezre , bez ogladania sie na wstyd, czy skrepowanie.

Mozesz napisac do niego ze chcialabys przedyskutowac wasz wiazek .Sporzadz mu liste twoich szczerych potrzeb ktorych on nie zapokajal i dlatego wywolywal twoj zly nastroj.Uwaznie przeczytaj co ci odpisze.Pozansz jego punkt widzenia.

Facetom trzeba pewne sprawy lopata do glowy wsadzac :) bo nie domysla sie.Powinnas o tym wiedziec a skoro juz wiesz to przyjac to za drogowskaz zyciowy.:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
22 godziny temu, speedboat8 napisał:

Mysle ze pora abyscie sie rozstali lub.... wyjasnili sobie az do bolu wasze relacje. Szczezre , bez ogladania sie na wstyd, czy skrepowanie.

Mozesz napisac do niego ze chcialabys przedyskutowac wasz wiazek .Sporzadz mu liste twoich szczerych potrzeb ktorych on nie zapokajal i dlatego wywolywal twoj zly nastroj.Uwaznie przeczytaj co ci odpisze.Pozansz jego punkt widzenia.

Facetom trzeba pewne sprawy lopata do glowy wsadzac :) bo nie domysla sie.Powinnas o tym wiedziec a skoro juz wiesz to przyjac to za drogowskaz zyciowy.:)

I tak i nie.

Najprościej jest gdy kobieta nie traktuje swojego faceta jak koleżanki. Wygadać się to ty głównie POWINNAŚ swojej psiapsiółce w rękaw. Ty się wygadasz, koleżanka będzie zadowolona, że mogła wypowiedzieć też te swoje kilka tysięcy słów (które musi wypowiedzieć w ciągu dnia aby nie zwariować), facet zadowolony - że ma spokojną zrównoważoną emocjonalnie kobietę. Wszyscy są WIN - WIN.

Wcześniej moja mnie zagadywała na śmierć. Przerobiliśmy kilkadziesiąt awantur o to, że ja mam tego dość i jeśli nie znajdzie sobie kilka koleżanek to ja się ewakuuję z tego związku. Co ciekawe poznała kilka koleżanek i teraz częściej jej nie ma w domu niż jest. Plusy są takie: chodzą na zakupy razem, na basen razem, pobiegać razem, na piwo razem - za to wieczorem mam powtórkę z rozrywki bo ona musi mi opowiedzieć co jedna albo druga koleżanka zrobiła albo powiedziała, więc chcąc nie chcąc znam życie towarzyskie 5 innych osób, które dość rzadko widuje. No ale sorry taki mamy klimat ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta