PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

Rekomendowane odpowiedzi

@Szwagier no wlasnoe wentylator tak delikatnie buczy. Specjalnke nawet sasiadke pytalem ale ona mowila zw glownie slyszy auta z ulicy :D.

A moze jak halas jest jakby cos rezonowalo to probowales cos podlozyc pod jednostke zewnetrzna? Moze akurat by pomoglo.

A co do roznic w cenie sprzetow to jakosci to jest z tym roznie. Mam sprzet agd candy ktory dziala mi juz kilka razy dluzej niz poprzednik z boscha...

Teraz to juz porzadnie sprawdzam parametry itd ale kiedys to czlowiek byl mlody i glupi ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sąsiedzi w ciągu dnia to na pewno bardziej słyszą tło niż mój klimatyzator. Jednostka stoi na dość solidnych podstawach gumowych tylko ta guma dość twarda, może udałoby się znaleźć jakieś z miękkiej, miał mi się typ rozejrzeć. http://www.internetowy.agdex.com/podstawa-pod-klimatyzator-agregat-gumowa-600mm-kpl-p-8290.html

Ja to człowiek taki techniczny więc zawsze najpierw jakiś wywiad, opinie porównywanie parametrów cen itp. Później kupno.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Szwagiermozliwe ze mieksza guma by cos dala. Ciezko ocenic. Ale jesli nikt sie nie rzuca to nie wiem czy warto wymieniac. Chyba zw ciebie to wkurza ;).

Ja mialem faze na :wejsc do sklepu i kupic bez spedzania czasu na grzebaniu za informacjami. 

Ale szybko mi przeszlo ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Szwagier u mnie to trwalo moze pol roku. Taki koszt bycia lemingiem ;). Teraz sprawdzam wszystko dokladnie. Wiadomo ze czlowiek sie o zlotowke roznicy szczypal nie bedzie ale obecnie tk ja bez zastanowienia to conajwyzej toster sobie kupie. Zanim sprawdze parametry. Ostatnio nawet gofrownice w necie porownywalem :D.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość speedboat8   
Gość speedboat8

+Trocki

Juz przegrales zaklad.

Pisalem tu ,przed " wiekami" ale znudzilo mi sie, ale skoro portal mnie zaprosil,  no to zajrzalem sobie 

Nie rozumiem dlaczego cie uwiera  fakt ze ktos pisze z dwoch roznych kont.Licza sie argumenty. 

Poza tym jak widze powialo tu nuda ,wiec sie wyzalasz ,ale jak sie ma to do wrogosci wobec nowych " ozywczych" w waszym zatechlym nieco swiatku " bezpiecznych " i zarazem szablonowych argumentow ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta