PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

Marcin91

Mistrzostwa Europy U-21

Rekomendowane odpowiedzi

Turniej rozgrywany w Polsce. 

Jutro gramy kolejny mecz ze Szwedami. Pierwszy niestety przegraliśmy... po żenującej grze. 

Moim zdaniem nasz trener za bardzo kieruje się marką piłkarza w doborze pierwszego składu. Mam nadzieje, że ze szwedami zagramy w optymalnym zestawieniu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Doping na meczach pierwszej reprezentacji; "Polska, biało-czerwoni, Polska biało-czerwoni, Polska biało-czerwoni" i tak w kółko... Młodzieżówki nie oglądałem bo pracowałem akurat, ale z tego co słyszałem to żenada do kwadratu.

Młodzież mamy zdolną, ale Dorna chyba jednak nie jest trenerem od wyników. To jest świetny wyszukiwacz talentów, może potrafi pracować nad poszczególnymi zawodnikami, ale patrząc na wypowiedzi niektórych piłkarzy brakowało atmosfery, mobilizacji, dyscypliny. Trochę jak u Smudy. Niby niezły trener, ale nie było chemii między nim a zawodnikami. Przychodzi Nawałka i mając prawie tych samych ludzi potrafi rozbić bank. Bo przecież przejął kadrę raptem półtora roku po Smudzie.

Trochę szkoda że nie wyszło, ale... Niemcy, Włosi, Francuzi też nie robią wielkich wyników na imprezach młodzieżowych, a w seniorskiej piłce wymiatają. I tego się trzymajmy :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prawda jest taka, że wyszkolenie młodych pałkarzy u nas leży. Wszyscy są szkoleni na jedno kopyto, tzn. są robione z piłkarzy drewna. Na zachodzie szkoli się piłkarza do jego cech naturalnych i te się rozwija. U nas zabija się naturalne talenty.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To jest smutne bo zaczynamy spoczywać na laurach. Przecież Lewandowski, Milik, Glik, Fabiański wieczni nie będą. Najbardziej boli fakt braku dobrych polskich bramkarzy. Czytałem o jednym, że 1 ligowy klub nie podpisał z jakimś małolatem kontraktu bo nie widział w nim dobrego piłkarza. Gość został zaproszony na testy do jednego klubu z angielskiej ligi i  ten zauważył w nim potencjał i podpisał kontrakt. Mnie to trochę śmieszy, bo nie mamy specjalistów trenerów. Boniek zrób coś z tym, bo ten najniższy szczebel jest najważniejszy w karierze każdego piłkarza. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta