PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

Szwagier

Spam

9 postów w tym temacie

Dlatego ja noszę mały telefon GTS 7580, a i na dniach wyciągnąłem z szafki GT S 5230 wymienię ekran dotykowy i jeszcze będę nosił bo on jest już na prawdę malutki :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi się nerki nie podobają choć rozumiem, że są bardzo wygodne i nie robiłabym nikomu o to uwag. W końcu każdy ma swój styl i nosi to co się mu podoba :) Ale ja zdecydowanie wolę jak facet chodzi z plecakiem lub taką torbą podobną do tych od laptopa.  Mój były nosił nerkę latem i szczerze wolałam jak chodził z plecakiem ;) bo nerka kojarzy mi się z moim ojcem..

Szwagier - temat nie jest o tym jaki masz/będziesz miał telefon, lub co z nimi zamierzasz robić. Nie jest też o zawartości saszetek, tylko o ich typie, więc proszę trzymaj się tematu, bo ktoś podchwyci i będzie wątek o tym kto jaki ma telefon czy gdzie wymienić szybkę.. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie tam się nerki ani podobają ani nie podobają, zakładam okazjonalnie najczęściej latem aby w spodenki nie napchać kilku rzeczy. Na co dzień jeżdżę autem i tel i portfel biorę w rękę, ale jak muszę więcej pochodzić to zakładam nerkę i jakoś plecak to trochę za dużo jak na portfel, telefon, klucze, fakjki itp. Tym bardziej aby mi się plecy pociły.  Jak chodzę ubrany na elegancko to wtedy zabieram taką małą aktóweczkę jak trzeba coś nosić bo wypchane spodnie i marynarka to już w ogóle nie halo. A same nerki nie koniecznie kojarzą mi się ze starszymi bo obecnie sporo młodzieży nosi. Choć kiedyś to była domena sprzedawców z bazarów itp.

A co Ciebie @kobieta25 ugryzło ? Hmm ? taka luźna nasza rozmowa o zawartości nerek, padło o rozmiarach tel to i ja coś dodałem, to nie jest ścisły naukowy temat aby nie można sobie było luźno pogadać. Więc odpuść sobie jakieś moderowanie wątku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Idąc na jakieś wydarzenie sportowe zapomnij że wejdziesz z plecakiem. Zostaje depozyt i wtedy co? Telefonik też zostawiasz w depozycie? Przewaga nerki to jej mega mobilność i to, ze nie musisz o niej pamiętać. Plecak jak wiadomo rzucić można wszędzie i zapomnieć łatwo. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O rany, Panowie - przecież napisałam, że nerki są wygodne, zatem nie dziwi mnie ta moda. Rozumiem to. Aczkolwiek DLA MNIE się nie podobają i tylko tyle. A każdy nosi co chce, więc nie musicie mnie przekonywać :) 

Nic Szwagier, ale zaraz od słowa do słowa przejdziesz w zupełnie inny temat, jak w temacie 17latniego alkoholika gdzie od słowa do słowa zacząłeś pisać o kosztach instalacji klimatyzacji w domu... No kurczę Panowie! I tekst typu "idę włączyć w sypialni" dostał pozytywną reputację, bo jak rozumiem był bardzo pomocny w całej tej dyskusji :) No bez przesady panowie, od luźnych pogawędek macie czat lub prywatną korespondencję. Nie wiem po co powstał regulamin w takim razie.. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Faktycznie mogliśmy sobie pogadać na czacie ale jakoś jeszcze o nim zapominam. A Tamten wątek i tak by zaraz umarł bo autor pewnie tu nie zajrzy więc chociaż my sobie pogadaliśmy ;) Nie wierzę, że nic :watch:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@kobieta25 bronilismy po prostu honoru watku ktory wg mnie byl zwyklym trollingiem ;D.

Schemat zawsze ten sam: zapodac pytanje rodem niczym z bravo i zasadniczo umilknac ;)

A tak serio: rozumialbym jakby watek byl aktywny i my bysmy sie z klima wpieprzali ;). A tak elegancko nastapila szybka zmiana tematu ;)

A co do reputacji to nie wydaje mi sie istotne analizowanie czy ktos mial prawo przyznac ja za dana odpowiedz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.