PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

mateusz00

Książki męskie, o relacjach damsko-meskich, byciu 100% facetem

8 postów w tym temacie

Hi :)

Jak w tytule czy ktoś zna książki typowo męskie , o relacjach damsko-meskich? Jakieś takie warte do poczytania ;) Może być jeszcze o honorze, jak być facetem z jajami :) polecam np. clavell james shogun 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prawde powiedziawszy to tej wiedzy nie zdobedziesz ot tak! z literatury pieknej.:)  Czesto czytasz o imaginacjach autora  a nie o dobrych formulach  na pulapki zycia :) Sporo materialu  jest w necie  ale po angielsku i rozrzucone , to tu to tam! .Warto czytac pamietniki znanych ludzi. Zwykle dziela sie swoimi przemysleniami u schylku zycia, co zrobili dobrze , co zle .Mozna sporo wycisnac z tych opowiesci.:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Wiem, że taka wiedza przychodzi z doświadczeniem. Pytam o tego rodzaju książki teraz bo chciałbym sobie coś ciekawego poczytać na ten temat ;) Propozycje rozważę literatury :) Takie coś chce poczytać bo zmieniam z tych co czytałem(autobiografię znanych osób) na ten gatunek. Po prostu liczę na dobre pozycję książkowe, nic więcej. Z naciskiem bardziej na męskie książki jak ta co czytam shogun

Edytowane przez mateusz00

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może Lee Child i seria  Jeack'u Reatcher'ze  Był film z Tom'em Cruise'em oparty na jednej z powieści ale Tomek ma się nijak ze swoim wyglądem do Jack'a który ma 195 cm i waży około 120 kg - tu bardziej Lundgren by pomógł :) Ja uwielbiałem na spacerze jak mi Peszek którąś tam 'przeczytał' :) Relacje d/m tragicznie romantyczne ale wojskowo-kryminalną rzeczywistość opisuje chyba dobrze... Ja polecam...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Volant: 

"sexchatcher" - o kobietach.

"V poziom" - o finansach, sukcesie, pewności siebie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze dodam ,,Ojciec Chrzestny" . Dla mnie ciekawa była Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka - Cialdini Robert i 7 nawyków skutecznego działania. Takie z kopem :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach