PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

TomeczekBBS

Trymer?

13 postów w tym temacie

Panowie, zawsze goliłem się na zerówkę, ale ostatnio i mi i żonie podoba się kilkudniowy zarost, ale nie chcę przesadzić, więc szukam jakiegoś trymerka, który pomoże mi ogarnąć temat. Co polecacie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam trymer philips MG1100/16 multigroom. Tylko to raczej dolna polka. Pamietam ze kosztowal cos z 8 dyszek. Ma normalny trymer do precyzyjnego ciecia, ale ma tez nasadki bodajze 1 mm 3mm i chyba 5 mm. Minus jest taki ze jest na baterie. Zadanie spelnia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam BaByliss E791E - niedrogi i bardzo dobry... pod wodą przepłuczę, ostrza spoko, mocny silniczek... miałem 2 inne jednak ten się 'ostał' :) Ale inne też dobre, zależy od budżetu - mnie MediaMarkt 'przepraszał' za pewną wpadkę i dali kupon na 100zł, więc to wziąłem :) BaByliss to do strzyżenia dobra marka ale i tu możesz trafić na egzemplarz... więc strach radzić, więc tylko - ja akurat to mam i zadowolony jestem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I ja ze trzy miesiące temu kupiłem Babyliss, tylko T840E. Trochę droższy niż kolegi wyżej, ale jest na akumulator, a często jeżdżę, więc to praktyczne. No i żona ma z tej firmy jakieś sprzęty i to właściwie ona powiedziała, żebym trymer też u nich kupił. Na razie bardzo dobrze mi służy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I żona też mi mówi, że babyliss chyba powinno być OK. Hm... Jeszcze popatrzę w necie, co tam piszą, ale w sumie to nie jest jakaś mega droga rzecz, więc dużo nie tracę. Oby golił :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@TomeczekBBS kup przez neta to jak cos bedzie z nim nie tak to do 10 dni oddasz w razie czego bez babrania sie w rekojmie/reklamacje ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak zrobię ;) W sumie, to rzeczy typu trymerki, czy inne drobne RTV AGD zawsze staram się kupować w necie, bo w sumie to nawet nie chce mi się tracić czasu na łażenie po sklepach. Kurier przynosi i już. A jeszcze też nie zdarzyło mi się odsyłać ani sprzętów ani ubrań, więc jak na razie dobre wybory.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@TomeczekBBS a to tylko pogratulowac ;). Mi sie zdazalo dwa razy odsylac w ciagu kilku lat. I wlasnie dzieki temu ze kupowalem przez neta to poszlo gladko bez pisania powodow, reklamacji itp ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to też pogratulować, bo ja nie lubię, kiedy sklep robi problemy. To im powinno zależeć na kliencie ;) Mam nadzieję, że tym razem to nie będzie pierwszy raz, kiedy coś odeślę. Ale chyba sprzęcik jest OK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@TomeczekBBS roznie to bywa. Raz po prostu poczulem sie oszukanym oferowali niby caly zestaw na zdjeciu a dostalem niekompletny (jak sie potem okazalo to byl artykul ktory firma przeznaczyla jako gifty czyli bez specjalnej ladowarko tylko standardowa, bez etui itp). 

Ale ogolnie duzo kupuje przez net i biore na klate drobne wpadki. Wychodzi z tego jakis niewielki procent od udanych transakcji ;-).

Mam nadzieje ze u ciebie bedzie ok. No i ze trymer spelni swoje zadanie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 13.07.2017 o 12:52, Krovitz napisał:

@TomeczekBBS roznie to bywa. Raz po prostu poczulem sie oszukanym oferowali niby caly zestaw na zdjeciu a dostalem niekompletny (jak sie potem okazalo to byl artykul ktory firma przeznaczyla jako gifty czyli bez specjalnej ladowarko tylko standardowa, bez etui itp). 

Ale ogolnie duzo kupuje przez net i biore na klate drobne wpadki. Wychodzi z tego jakis niewielki procent od udanych transakcji ;-).

Mam nadzieje ze u ciebie bedzie ok. No i ze trymer spelni swoje zadanie. 

Ja też mam taką nadzieję ;) Firma jest solidna, więc powinno być git. Z zakupami przez net jest rzeczywiście różnie. Przyznam, że ja na początku się wahałem czy nie lepiej ruszyć du**ę do sklepu stacjonarnego, ale za każdym razem (albo bardzo często;)) trafiałem na zły dzień kogoś z obsługi, a komputer na mnie nie warczy :P No i tak zostało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja z miesiąc temu kupiłem babyliss e876e. Co mogę powiedzieć? Jest dobry w podróży, bo na razie tam go używałem. Bateria trzyma oks. Wygodnie mi się goli. Może Ci pomogę w wyborze :) Pozdro!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach