PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

TomeczekBBS

Trymer?

Rekomendowane odpowiedzi

Szarpanie to jedno, ale wrastające włoski po goleniu normalną golarką doprowadzały mnie do szału. Wole już mieć efekt trzydniowego zarostu, niż całą brodę w czerwonych krostach. W zasadzie to nawet lepiej się czuję z takim zarostem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie, cieszę się, że brody weszły do łask, bo dużo lepiej się czuję z takim zarostem, nie mam krost które zawsze się pojawiały po goleniu i też umiejętnie podcinając można uzyskać schludny efekt, nawet mój staruszek zapuścił dłuższy zarost, sprezentowałem mu beard designer a co niech ma, też lubi dobrze wyglądać, jest aktywny zawodowo i dużo między ludźmi przebywa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem Ci, że ja też tak wolę ;) Dlatego mam właśnie ten trymer, bo jak się golę na zero to całą twarz mam w krostach, a tak, zostawiam sobie 9 mm i tylko regularnie podcinam. Bo takiej brody na trzy cm też nie lubię. Dzieci mnie ciągają :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zanim kupiłem ten babyliss to raczej goliłem się na zero, bo nożyczkami to się nie da, a moja maszynka do włosów do brody się nie nadaje. Teraz też noszę się z brodą, ale taką w graniczach rozsądku ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi