PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

Marcin91

Prezydent Trump w Polsce

22 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Jesli wstawiles ,to znaczy chcesz szerzyc propagande pro-pisowska. Fe!  .To sie nazywa agresja propagandy 

Skomentuje wiec  jako odtrutke.

To przemowienie bylo komponowane przez 5 tygodni przez ekspertow z ambasady USA i Pisowskich doradcow i skierowane jest glownie nie do Polakow en masse, ale elektoratu Trumpa i PiS w Polsce.

Ja tu nic nie znalazlem co by mnie zainteresowalo. 

Tez jestem Polakiem i patriota ,ale inaczej te Polske odbieram.Nie po drodze mi z reaktywacja Polski a'la  1968 r 

Znam angielski dobrze i twierdze ze to przemowienie to   duzo slow i malo tresci.Mozna jez zamknac 2 zdaniami a wiec jest biciem piany lub jak kto woli zwyklym szkolnym "wodolejstwem" .

Za to duzo obrazkow pokazujacych PiS w roznych " natchnionych" sytuacjach.A wiec pokazalas material stricte propagandowy. Po co ? 

Przeciez wiesz ze Polska to nie tylko PiS .Masz kompleksy, jestes niedowartosciowany ?

Klasycznym przykladem Polaka -PiSowca jest   byly radny w Bydgoszczy z ramienia PiS - Piasecki,ktorego zona upublicznila nagrania jak sie do niej odnosil.Nazywal ja tam " cwelem" i szeregiem innych wulgarnych okreslen  rodem z  gwary wieziennej. Czy taki model Polaka chcesz propagowac?

Wciaz sprawa smierci Barbary Blidy nie jest zalatwiona.Teraz powstala sprawa Stachowiaka.Winnych -nie ma. Czy taki model panstwa chcesz nam propagowac.? Opresyjny ! Zamordystytczny !

Moim zdaniem, daruj sobie ! .Badz sobie Pisowcem , ale nie szerz propagandy a'la PRL.

Edytowane przez speedboat8

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@speedboat8 pieknie powiedziane. Wodolejstwo. On nie powiedzial w zasadzie nic. A juz na pewno nic co sam napisal. Ja wiem ze pis/trump itp jest lepszy od szalejacego lewactwa (nie mylic z lewicowcami) ktore wariuje juz ale bez przesady.

A co do propagandy: mialem ostatnio okazje zobaczyc wycinek z Wiadomosci. Wstawilo tam fragment kabaretu i puscili jako powazny material. Smiech na sali. Ja odkad siegam pamiecia nie kojarze az tak bezczelnej propagandy jak tvp1...

Dzien w ktorym polacy sie zorientuja ze istnieje cos oprocz po i pisu bedzie dniem prawdziwej wolnosci. Kiedy przestana myslec schematami a wlacza wlasne myslenie. 

Btw ja jestem szczegolnie wdzieczny rzadzacej partii za wziecie 26 mln zl z funduszy ochrony srodowiska (na programy m.in walki ze smogiem-tak, jestem z krk) i danie tego rydzykowi ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pamiętam jak PIS mówił, że odejdzie od polityki poklepywania po plecach, a tu sami się Trampowi nadstawiają. Żałosny widok.

Tak odnośnie projektu trój morza ABC, no ciekawa sprawa. Można przez Unię tą autostradę przepchać i wtedy na urlopik na Wegry, czy na Chorwację full wypas byłby śmignąć. Oby sie udało. :) Ale jak znam PIS moge pójsć w kontrze do Niemiec i do Francji i wtedy sprawa kaputnie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem patriotą i proszę tak mnie nie nazywać. NIE JESTEM ZA ŻADNA FRAKCJA POLITYCZNA PANIE @speedboat8 i nie dopisuje mi jej. Wstawiłem film który wstawił biały dom to od razu jestem pisiorem? Super myślenie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Marcin91 serio? Patriota? Ja wiem ze teraz modny jest pis-patriotyzm i klimaty onr-owskie... ale wg mnie patriotyzm polega na czyms innym. Zdecydowanie z twoich postow wyziera konkretna opcja polityczna ;).

Oficjalne filmiki sa o dupe rozbic. Taka prawda. To tak jakbys wstawial sobie tu oredzia naszego prezydenta. Kupa bzdur i ladnych frazesow ;).

Ja akurat Trumpa cenie za jedna jedyna rzecz. PR. Jest w tym mistrzem. I to mowie obiektywnie. Nie kojarze drugiej osoby ktora moglaby tak ludzi nabrac, wmowic jedne wartosci majac je w du**e ;-). Profesjonalista z public relations. A profesjonalizm to ja cenie :-D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@balin oby nie kaputnela bo sam pomysl wydaje sie byc mega fajny. No wlasnie chocby pod katem urlopu :D. Chorwacja piekna sprawa (chociaz ja jestem milosnikiem glownie baltyku).

Jedno jest pewne : jak walna tam autostrade to nie bedzie drozsza niz w pl hehe. Ponoc takiej sie nie da zbudowac ;P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Krovitz

Powiedz mi jak możesz nazywać siebie patriota jeżeli nie wierzysz w nasza religie. Ja swoje w marszach o wolna Polskę od zacisnienia PO odbyłem. Nie chcę o tym mówić bo każdy widział co się działo na marszach niepodległości za poprzednią władza. 

Dla mnie trump ma szacunek za to że uderza w lewakow. Za to że uderza w eurokolchos. Za to że nie chce by Niemcy dalej się panoszyli. Posta dodałem jednego wyżej. No ale widzę że z tym masz problem by to dostrzec. 

I posadzać mnie o mode... Uwierz mi ze działam w tym już bardzo długo. A PiS? Pamiętam jak rządzili za czasów Marcinkiewicza. Co wtedy zrobili? Wielkie gówno. Więc nie oceniaj mnie bo mnie nie znasz. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

2 godziny temu, Marcin91 napisał:

Jestem patriotą i proszę tak mnie nie nazywać. NIE JESTEM ZA ŻADNA FRAKCJA POLITYCZNA PANIE @speedboat8 i nie dopisuje mi jej. Wstawiłem film który wstawił biały dom to od razu jestem pisiorem? Super myślenie. 

Pusciles " baka" , lub jak kto woli zepsules powietrze.

Kto chce to moze sobie obejrzec we wlasnym zakresie co Prez. Trump, czy duda ma do powiedzenia . Jeszcze mamy wolne media, pewnie niedlugo.Wstawiajac akurat  ten i taki  klip, zaczales dzialac jako AGITATOR polityczny.

My swoj rozum mamy i oczy tez.Nie musisz nam podpowiadac i bawic sie w nauczyciela. bo tym nas  najzwyczajniej obrazasz.

Nikt ci nie zabrania  przypiac sobie kotylion bialo-czerwony i wypisywac ze jestes patriota.Twoja wola. ,ale daruj sobie role  Wielkiego Nauczyciela,  bo kojarzysz mi sie z z Mao lub Kim Ir Senem.To tez byli totalitarysci  i kurdupel im do piet nie siega choc ma takie ambicyjki.Stawiaj mu pomniki ,  ale prywatnie ! Masz moje blogoslawienstwo.

A tak ad  vocem to moja refleksja jest taka  ze  mamy super dumny(!) rzad , padajacy na kolana (!)przed Trumpem ,a dzisiaj mielismy tego wspaniala  demonstracje LOL

To tyle w temacie bycia mega-patriota i mega-dumy narodowej .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakie pomniki? Obudź się z letargu politycznego i nie kalecz naszego języka. Zrozumieć co piszesz to nie jest proste. W szyfr bawić się nie lubię. Co ma mój patriotyzm do pisu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I pamiętaj na forum każdy ma prawo do dowolnej dyskusji. Więc daruj sobie zgłaszanie moich postów (sic to ja jestem tu administratorem) że nie są zgodne z Twoimi poglądami politycznymi. Mamy wolność słowa. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Marcin91 jestes pustakiem. Wg ciebie tylko katolik moze byc patriota ;-D? A np polscy tatarzy bedacy tu od stuleci?walczacy za polske? Sa sto razy bardziej warci od polskicj patriotow z farbyk w jukeju i rajchu. 

Wlasnie podeptales wielowiekowa polska tradycje jakim jest szacunek do kazdego i tolerancja. To na polskich ziemiach przez stulecia przebywali ludzie wyganiani z innych terenow. Ale ja rozumiem. Ty z tych patriotow co glownym zajeciem jest kupienie sobie koszulki z wizerunkiem polski walczacej.

A trump ma w 4 literach ciebiw i twoja wiare. Spojrz na jego zycie. On to robi jak mostrz pr- mial fantazje zostac prezydentem i uderzyl w czule struny. Jak pis. I wygrali ;). A fanem po nigdy nie bylem. Obie partie (po i pis) to dla mnie dwie strony tej samej szujowatej monety. Nastawionej na rabunek i kradziez. Jedno tylko musze przyznac. Nie musialem sie wiele lat tak wstydzic polskich ministrow jak teraz...

Powiem wiecej. Jesli twoje adminowanie ma puszczac tu taki smrodek to ja szczerze dziekuje za takie cos. Postoje. Do tej pory ludzie wrzucali tu piosenki, linki do sklepow itp. A ty chyba jako pierwszy wrzuciles tu polityczny pierd. 

Zawsze jak znajdzie zie mile miejsce w sieci to musi przyjsc ktos kto bedzie wtracal tu tresci polityczne.

A teraz smialo. Uaktualnij regulamin forum zeby juz nikt niewierzacy nie mogl sie nazwac patriota ;-D.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co do twojego administrowania tu to twoje najwieksze osiagniecia to

1. Zmiana miejsca chatboxa

2. Rozwalenie rang

3. Puszczenie politycznego pierda.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zwykle stronię od tematów politycznych i religijnych a tu nam się to wręcz miesza i tworzy się mieszanka wybuchowa. Ja niby zostałem wychowany w wierze katolickiej ale moi rodzice nie byli specjalnie praktykujący, ja nie praktykuję w ogóle. Aczkolwiek nie mam nic przeciw religii, wierzeniu i wszystkiemu co z tym związane i nawet jak czasami patrzę na zdjęcia z lokalnych pielgrzymek czy wycieczek do Lednicy widzę bardzo fajny obraz. Nie boję się tego i nie mam żadnej alergii nawet ze dwa lata temu odmawiałem z moją 90-letnią babcią różaniec bo mnie poprosiła i wiem, że sprawiło jej to przyjemność. Ale nie lubię "katolstwa" podporządkowywania i narzucania innym jakichś reguł w życiu codziennym i ustawiania tego pod boga. I tym bardziej nie podoba mi się łączenie spraw państwowych z kościelnymi, tak jak Krovitz chciałbym aby państwo było jak najbardziej świeckie i aby nie było takich numerów, że Rydzykowi się daje jakieś pieniądze nie wiadomo za co i po co. Mam na kompie piękne zdjęcie które by tu ładnie pasowało. Ale się powstrzymam.

Co do samego przemówienia Trampa to hmm nie jestem żadnym znawcą ale też miałem wrażenie, że to zwykłe wodolejstwo i pieprzenie trzy po trzy, bla bla bla, wyklepał co mu napisali i tyle. I nie było w tym żadnych konkretów trochę pocukrował jakby chciał czegoś od nas. Ale pewnie chce nas udobruchać jaki to on dobry i w ogóle a tak na prawdę jesteśmy tylko dla nich, parkingiem i placem boju z Rosją. Ta cała Amehyka to choroba tocząca ten świat i dla petrodolara te żydowskie sługusy zrobią wszystko. Poświęcili masę swoich cywili i żołnierzy to poświęcą i nas. Tramp coś tam marudził o Rosji, Ukrainie tylko chyba zapomniał, że to służby USA wywołały cały ten Majdan i doprowadziły do obalenia Janukowycza do czego Obama się przyznał. Sam Tramp to tylko zwykły pionek namaszczony przez iluminatów. I cała prawda o Amehyce

12805851_1000456053337414_8898549365226505396_n.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

12 minut temu, Marcin91 napisał:

I pamiętaj na forum każdy ma prawo do dowolnej dyskusji. Więc daruj sobie zgłaszanie moich postów (sic to ja jestem tu administratorem) że nie są zgodne z Twoimi poglądami politycznymi. Mamy wolność słowa. 

No! prosze!  To jednak hurra-patriotyczne forum  a mialo byc apolityczne 

Stalo sie malo ciekawie, bo wy macie takie samo zdanie na temat wolnosci jak komunisci .To nie ulega watpliwosci. Ja gram na inna bramke a wami sie zwyczajnie brzydze  LOL

Pozegnam cie wiec  i nie pisz mi na maila zadnych  zaproszen  a moj  adres mailowy wykresl z listy.

Bye!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.