PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

Marcin91

Prezydent Trump w Polsce

22 postów w tym temacie

@Krovitz

Nie ten temat. Uczepiles się mnie i tego video. Wstawiłem jako temat do dyskusji. A nie do gadania o moich przekonaniach. Była to informacja w polskich mediach najważniejsza w ostatnich dniach więc dlatego wstawiłem. Ja nie jestem hamerykanski.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Marcin91 kogo ty chcesz chlopie oszukac? Wstawiles jeden material i tyle. Nie wstawiasz regularnie roznych materialow. Przypadek ze akurat ten? Mogles napisac neutralny post w stylu: "byl trump jakie sa wasze odczucia bo moje sa takie i takie". Ale nie. Wrzuciles propagandowke, opatrzyles odpowiednim komentarzem... chcesz robic tu takiw forum? Ok. Ale przyznaj sie glosno do tego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem że jest to video propagandowe nie neguje tego, jednak o rzucanie mnie błotem i nazywanie nie wiadomo jak nie jest fair. Wstawił je Pan Max Kolonko u siebie więc podesłałem je tutaj. Czy to takie dziwne? Przecież jasna sprawa jest że PiS wyselekcjonowal ludzi na te spotkanie by pokazać światu jak bardzo amerykańscy jesteśmy. Flagi i inne bannery. Przecież to sprawka polityków. Ja jestem zdania że możemy liczyć tylko na siebie. A TRUMP jest marionetka to każdy wie. W sumie który polityk nie jest. Wszędzie liczy się kasa. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Marcin91 czyli podsumujmy:

Wiesz ze jest to video propagandowe ale je wrzuciles. Opatrzyles odpowiednim komentarzem. I teraz sie dziwisz ze nie wszystkim sie spodobalo? A raczej poki co malo komu sie spodobalo? Ludzie nie lubia nadmiernego upolityczniania chyba. Tak mi sie wydaje.

A co do wiz ja sobie zapamietalem jedno zdanie od amerykanina przypadkowo poznanego ktoremu zadalem to pytanie: stary, mamy u siebie meksykancow, nielegalnych z niemal calego swiata. Popatr co zrobiliscie na rynkach europejskich jak dali wam pozwolenie na prace. A ty jeszcze pytasz czemu nie znieslimy wiz dla was? Tego sie w juesej nie ta zeobic i kazdy kolejny prezydent o tym wie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Liczyłem na dyskusję na ten temat, bo od tego jest forum. Ale nie na pociski w moją stronę.

Mnie też to się nie podoba. Mogłem dodać odpowiedni komentarz na początku no ale na szybko wrzuciłem po nocce licząc na dyskusję, która jest ale troszkę nie na temat. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szybka łódź czy jak tam zwał jest przykładem, że tolerancja działa tylko w jedną stronę. Nie ma sensu dyskutować na poziomie KOD'u.

Ale zgadzam się z kolegą Krovitzem. Nie wrzucajmy materiałów propagandowych czy to z jednej czy z drugiej strony.

Chętnie zamknę ten wątek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.