PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

adamkostrzewa

Nadchodzący mecz

10 postów w tym temacie

Tak jak w temacie, jak myślicie, kto wygra w nadchodzącym spotkaniu Wisła Płock-Lechia Gdańsk?

Komu kibicujecie? ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W moim mieście nie lubią Lechii Gdańsk ale w tym spotkaniu mieliby moje poparcie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ojapitole, skoro jesteś z północy, a w Twoim mieście nie lubią Lechii, to czy Twoje miasto będzie dzisiaj z zapartym tchem oglądało mecz o Superpuchar Polski? (taka babska ciekawość)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lechia to jak zwykle kandydat do pucharów, Wisła do obrony przed spadkiem, czyli typ wydaje się oczywisty. :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szwagier: chodzi o piłkę nożną.

2 godziny temu, sonet napisał:

ojapitole, skoro jesteś z północy, a w Twoim mieście nie lubią Lechii, to czy Twoje miasto będzie dzisiaj z zapartym tchem oglądało mecz o Superpuchar Polski? (taka babska ciekawość)

Pewnie tak ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam się nie znam czasami słyszę od kogoś, że dziś mecz itp to ja myślę od razu i piłce nożnej a tu się okazuje, że to była siatkówka lub ręczna. Ale co by to nie było to i tak nie moja bajka. No chyba, że damska ręczna plażowa ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uuulala :) ojapitole, miasto tańczy i śpiewa? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach