PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

logon95

Pytanie o ocene tego

28 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Brak inicjatywy i odpowiedzi od paru dni. Musze to przełknąć  i zapomnieć. Tak jak piszecie idę dalej i nie pisze kolejnego esa, nie dzwonię. Wątpię, że odpiszę bo wiem iż wiadomości dostarczone.

Edytowane przez logon95

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szanuj się i nie poniżaj szukając ponownie kontaktu po tym jak cię olewa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak zrobię. Kontaktu już nie będę wznawiał. Jestem zdziwiony bo po spotkaniu wszystko było dobrze, pisaliśmy ale niestety przez już krótki czas jak się okazuje. W takim razie jest zapytanko moje - jak najszybciej o znajomej zapomnieć? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stary nie poniżaj się.
Pozujesz na jakiegoś bayronowskiego bohatera.
Dramat to domena kobiet...

Pij, graj, chodź na siłownię, do pubu, gadaj z chętnymi paniami i nie rób z siebie idioty. 
Ile Ty masz lat?Ttrzynaście?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Facet nie ponizam się co. Ostatnie moje pytanie jest już konkretne :) inny sport mam :) robienie idioty haha tzn? Lat trzynaście raczej nie mam, a co to ma do tego? Jak piszesz nie trzeba panikować, takie zdania były mi potrzebne.

Edit.........Zmieniło się, mam odzew +-" w sensie 0 na koncie, sory :*"Nie naciskałem dzwonieniem, pisaniem 15 esow pod rząd i to dobry ruch z mojej strony. Dalej to rozgrywać jak w tych początkowych postach co napisaliście odpowiedzi do tego tematu? Bo już miałem zapominać , a tutaj jeszcze coś można pociągnąć znajomość 

Edytowane przez logon95

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tym poniżaniem się to myślałam, że to taki typowy babski tekst- baby do baby, a tu Panowie w tym samym tonie sobie doradzają, hehe. Cool :) 

Idź na łatwe panienki do pubu, tak! To jest rada! Wcale nie poniżająca... nie, nie. Ani trochę. Siłownia. Super! Walnij się w głowę ciężarkiem i zapomnij o kimś, kto zrobił na Tobie duże wrażenie, od razu!

Haha! O... matko. :XD:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Dnia 14.07.2017 o 22:19, logon95 napisał:

Zmieniło się, mam odzew +-" w sensie 0 na koncie, sory :*"Nie naciskałem dzwonieniem, pisaniem 15 esow pod rząd i to dobry ruch z mojej strony. Dalej to rozgrywać jak w tych początkowych postach co napisaliście odpowiedzi do tego tematu? Bo już miałem zapominać , a tutaj jeszcze coś można pociągnąć znajomość 

czyl jest odzew? 

Edytowane przez Keliwa women

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wesz autorze, ja to się dziwie, że w ogóle ktokolwiek Ci odpowiedział :) Bo jednak Twój wątek jest tak infantylny, że mam pewne wątpliwości czy skończyłeś już choćby 13 lat? Bo "mentalnie" to na pewno nie.

Byłeś na randce, później dziewczyna pisze z Tobą a Ty pytasz co sądzimy? Prawda jest taka, że nie ma jednego schematu a my jej nie znamy i nie wiemy jaka jest, co kombinuje, czego oczekuje i czy jej się spodobałeś. Dlatego, jeśli uważasz, że pierwsza randka była ok to zapraszaj ją na drugą a nie rozmyślasz co robić. I przede wszystkim bądź sobą, bo jak będziesz udawał kogoś kim nie jesteś, to na którymś etapie ją rozczarujesz (wszak nie da się udawać całe życie lub 24h/dobę) Wrzuć na luz i bądź sobą. Co ma wisieć nie utonie, a każda dziewczyna jest inna.

PS. Znalezione w internecie:

"Podręczniki radzą:
- jeśli patrzy ci w oczy to znaczy, że jest tobą zainteresowana
- jeśli nie patrzy to może być niezainteresowana albo właśnie zainteresowana, ale speszona, bo zainteresowana
- jeśli jest zainteresowana to szuka pretekstu żeby cię dotknąć
- albo ma taki styl bycia, ale wcale nie znaczy, że jest zainteresowana
- jeśli nie dotyka to znaczy, że jest nieśmiała ale zainteresowana, albo niezainteresowana
- jeśli po zaproszeniu odmawia to może rzeczywiście ma coś ważnego do zrobienia, albo jest niezainteresowana
- ale jeśli odmawia po raz wtóry to znaczy, że nie jest zainteresowana, albo rzeczywiście bardzo zajęta, albo zajęta i niezainteresowana, albo..."

Podsumowując - nie ma jednego właściwego schematu zachowania kobiety wobec faceta. (i odwrotnie) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam odzew @Keliwa women:) Odpowiedzi przydatne są. Czyli na luzie, bez spiny iść. Post napisany, ale już otworzyłem na sprawę szerzej oczy. Dobrzy ludzie są na forum i nie olali mojego postu @kobieta25

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na Twoim miejscu potraktowała bym tą sprawę jako "w toku". Do tego nauczyła się cierpliwości i szacunku do cudzej wolności. Jako facet, moim zdaniem (nie chcę gunwoburzy wywołać), możesz śmiało ćwiczyć flirt i podryw bez nastawienia na szybki i konieczny efekt, które w razie niepowodzenia zrujnuje Twoje ego. 

Pamiętaj, że dziewczyny będą często próbowały Cię zniechęcić do siebie. Taka praktyka ( w zamyśle ) ma eliminować jednostki m. in.  słabo zaangażowane (i nie tylko). Kobieta25 fajny cytat z książki przytoczyła, że pozory mogą bardzo mylić, dlatego WŁASNA intuicja, pewność SWOICH przeczuć będzie Ci najlepszym kompasem. 

Kobiety lubią także sobie wywindować ego ale to nie znaczy, że takie się nigdy nie zakochują ;) Życie smakuje jak się ryzykuje. A więc wychodź z bezpiecznej nory i nie pytaj o każdy krok. ZAPROŚ JĄ NA KOLEJNE SPOTKANIE. 

Z nami (na forum) możesz, ewentualnie, przetrwać cięższe chwile (jeśli takie będą). Chłopaki nie pożałują szowinizmu, który jak cukier szybko poprawi Ci humor... niestety nie na długo. Na szczęście tu cała fabryka cukru jest. Mizoginia jakaś ostatnio też tu... mniejsza. Kobiety też pomogą, bo zazwyczaj to właśnie one mają racje :D  Będzie dobrze. Czym Ty się właściwie przejmujesz, skoro wszystko idzie spokospoko???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak napisałem jako post, poznać chciałem zdanie innych :) dobre pytanie czym się przejmuje? Niczym wychodzi na to. To ma być zdecydowana akcja. Krytyka i co będzie w postach przyjmę na klatę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach