PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

wi5hma5ter

Ktoś podkłada mi gwoździe pod opony

3 posty w tym temacie

Napisano (edytowane)

Witam, wiecie gdzie mogę kupić kamerkę samochodową, która włączała by się o określonym czasie w trybie "parking mode"?

Mam problem, od pewnego czasu znajduję gwoździe w  oponach samochodu i przez to muszę jeździć do wulkanizacji aby to naprawić. Mam podejrzenie co do pewnej osoby, ale chciałbym mieć dowód w postaci materiału video. Kamery w pracy w ogóle nie są skierowane na parking sic!

Edytowane przez wi5hma5ter

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to ktoś Cię nieźle nie lubi, i to się jeszcze dzieje w pracy ? Nie wiem czy taka samochodowa dobrze to uchwyci może, na jakimś aucie znajomego zaparkowanego obok. Jak to parking firmowy to ja bym poszedł z tym gdzieś wysoko i zaproponował aby jakąś kamerę dać na parking i byś w jej polu widzenia stawał lub jakaś ukryta mała. A często się to zdarza ? Sprawdzasz teraz koła przed odjazdem ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem jeśli masz $$ żeby wydać to idź do media markt albo tego typu sklepów tam jest kamerek pełno zapytaj przemiłego sprzedawcy przedstaw mu po częsci sytuacje on napewno coś doradzi taka kamerka zaczyna sie od 250 zl wzwyż. hmm a nie lepiej siedzieć z pałka baseballowa w samochodzie całą noc i trafić gagatka ? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach