PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

Incognito

Nowe umiejętności męża :)

79 postów w tym temacie

@Incognito, "Rzucanie tego wszystkiego tylko dlatego, że mąż zapragnął czysto fizycznie innej kobiety jest dla mnie zwyczajnie głupie".

Tutaj masz rację, ale coś takiego jak czysto fizyczna zdrada to by była, jak by mąż co jakiś czas zatrzymał się w lesie i skorzystał z usług tirówki. Ale od tego nie nabywa się nowych łóżkowych umiejętności. Wszystko wskazuje na to, że facet jest w stałej relacji z jedną partnerką. Ludzie po przekroczeniu trzydziestki są konformistami, więc rzeczywiście z powodu zauroczenia czy seksualnej fascynacji nie wywracają swojego życia do góry nogami. Ale jeśli ta relacja trwać będzie dłużej, to zaangażowania uniknąć się nie da. Wszystko zależy tylko od tego, jak Twojemu mężowi układa się w drugim związku. Zakładam że teraz są na etapie poznawania się i nie są jeszcze pewni czy coś z tego będzie. Ale jeśli okaże się że poza seksem ta dziewczyna też jest fajna i ma coś do zaoferowania, to czemu właściwie miałby tkwić przy Tobie?  

"Myślę, że nie potrafiłabym porozmawiać o tym z nim, bo boję się, że może to doprowadzić do zranienia go. Nie mogę wykluczyć tego, że poczuje się źle, niemęsko, że jest kiepski itd., bo nie potrafi mnie zaspokoić."

Tutaj kolejny absurd. Myślisz że milczenie jest rozwiązaniem? Jak by mi kobieta gotowała, a ja za każdym razem na jej oczach wyrzucałbym jedzenie przez okno, to myślisz że by nie zauważyła że jej kuchnia mi nie smakuje? No na prawdę gratuluję optymizmu :) 

Skoro wszystko jest super koleżanko, to po co właściwie zagościłaś na naszym forum? Żeby się pochwalić jakiego masz cudownego męża? I że teraz zupełnie legalnie będziesz mogła sypiać z kim chcesz? 

Tak na moje oko, to Wasze małżeństwo już przestało istnieć, tylko jeszcze o tym nie wiesz. Jeśli pytasz czemu jeszcze nie odszedł, to powiem Ci że do rozstania dojrzewa się bardzo długo. Takich decyzji nie podejmujesz spontanicznie z dnia na dzień. Trudno powiedzieć w którym momencie przekraczasz granicę, bo dzieje się bardzo powoli. Na początku myślisz że to kryzys który minie, więc czekasz. Później zaczyna do Ciebie docierać że to nie żaden kryzys, tylko po prostu czujesz się źle, ale jesteś jeszcze z partnerem/partnerką, bo myślisz sobie że może jakoś się przyzwyczaisz, że nie będzie tak tragicznie. Aż przychodzi moment kiedy uświadamiasz sobie że jest fatalnie i lepiej już nie będzie. Ale zebranie się na odwagę też wymaga trochę czasu i wtedy zaczynasz w myślach godzić się z faktem, że to koniec i wreszcie na końcu przygotowujesz sobie grunt pod miękkie lądowanie. Dopiero wtedy mówisz do widzenia. Trudno powiedzieć na którym etapie rozkładu jest Wasz związek, ale bardzo, bardzo wątpię żeby to przetrwało jakoś długo. Może za rok, może dwa, a może już wkrótce bardzo się zdziwisz? No chyba że jego partnerka też ma męża i gromadkę małych dzieci. Wtedy może to jeszcze trochę potrwa... Ale nie wróżę Waszemu małżeństwu zbyt długiej, świetlanej przyszłości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdrada to dla mnie rzecz no nie do przyjęcia ale od razu nie zakładajmy najgorszego. Mógł sobie zdać sprawe że jest w tym słaby jest fura książek bądź filmików instruktażowych z cyklu jak można kobiecie sprawić przyjemność ustami czy paluszkami. Gorzej by było jakby wytrzymywał dłużej niż rok temu po takiej przerwie być w dobrej formie nawet w lepszej było by dla mnie podejrzane. Jednym słowem musiałby cos kręcić na boku. Ale dobre zagrania podczas innych pieszczot mogą być poprostu wyciągniete z teorii także nie panikuj i życzę Ci żeby nie miał żadnej nauczycielki na boku :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach