PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

logon95

Sprawy w pracy - jak to ze stresem?

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy jak firma jest zarządzana. Jeśli prawidłowo a Ty jesteś wzorowym pracownikiem i konflikt dotyczy spraw służbowych, to właściwie nie powinno się nic złego wydarzyć jeśli pójdziesz na konfrontację. Chyba że sprawa ma charakter osobisty? Może daj trochę więcej szczegółów, bo uniwersalnych porad na rozwiązywanie problemów z przełożonymi nie ma ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pewnie, że nie. Ale ja kiedyś pracowałem w takiej branżowej firmie gdzie większość pracowników znała się z miasta, ze szkoły średniej (konkretny zawód) i nie znaliśmy tam pojęcia stres w pracy, jakiś mobbing czy inne koledzy z pracy byli kolegami takimi na co dzień i po pracy. A wyjście do pracy było niemal jak spotkanie towarzyskie, śniadania czy przerwy to jak mini imprezy.  Ale przez ileś lat firma się rozrosła, zmienił się prezes coraz więcej dziwnych ludzi z poza otoczenia zatrudniano, jakiś nieznanych nam przełożonych którzy zaczęli się prześcigać który bardziej chujowszy, firma bardzo nastawiła się na jakieś wyśrubowane normy, wyniki zarobki itd. Co najbardziej wartościowi znający się na rzeczy pracownicy zaczęli powoli odchodzić, został się świeży narybek zatrudniany przez agencję bez konkretnego wykształcenia, umiejętności itd Niedawno po 12l odszedł i mój kolega częściowo pod moją namową i poszedł pracować do miejskiej/państwowej firmy na stanowisko gdzie przed laty pracował mój tata. I pracuje dziś jeszcze z jego kolegami i ogólnie z znacznie starszymi współpracownikami. I mówi, że nie zdawał sobie sprawy, że w dzisiejszych czasach jeszcze można tak pracować, spółka miejska nie nastawiona na zyski tylko na użyteczność mieszkańców miasta, ma po prostu nie przynosić strat. Cisza spokój nikt nic nie marudzi nie narzeka, nie czepia, się nie pogania, współpracownicy w porządku,  mówi znów przychodzi nie zmęczony psychicznie z pracy. No i nie ma tam kobiet które by wiedziały lepiej :) Choć to wcześniejsze miejsce podług dzisiejszych mordorów to i tak było jeszcze całkiem w porządku. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, lennAA napisał:

po pracy chodze na drinka i przy znajomych krece z szefa beke :P z jego zony ropuchy i przyglupiego syna

Jakiś zakompleksiony jesteś, że musisz poprawiać sobie samopoczucie w taki sposób?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja teraz zmieniam prace, przeprowadzam sie do nowego mieszkania w Lublinie i więcej stresu juzz  tym nie moze byc, kiedys sie tak nie stresowałem jak w tej chwili, ale to moment, a taki drink po pracy się nalezy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 19.07.2017 o 07:06, ojapitole napisał:

Są sposoby na utrudnienie takiej osobie życia ale nie można dać się złapać ;)

Jakie? Ogranicza cię tylko wyobraźnia. A youtube dostarcza mnóstwo przykładów.

Hej. Jakie to filmiki i sposoby? No warto radzić sobie ze stresem. U mnie to sport..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta