PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Pavlo

Co myślicie o Android TV?

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam czy warto kupic telewizor z androidem. Ta funkcja sprawia, ze telewizor jest drozszy, a nie wiem czy jak teraz kupuje telewizor to jest mi ona do szczescia potrzebna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To tak samo jest niezbędne jak lodówka z wbudowanym modułem wi-fi, który można zhakować ;-)

Zastanawiałeś się kiedyś może dlaczego zamiast andrioda nie ma np. czystego linuxa? Bo to kolejny "chłyt markietingowy" mający zwiększyć sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

telewizor z androidem ma więcej funkcji i możliwości niż tv z opcją smart. jakbym miał teraz kupować telewizor to tylko z opcją androida

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam coś takiego... Sony z Androidem... Zalety to Android, który daje możliwości 'rozwojowe' i aplikacje w tym gry (ja nie korzystam)... Wady? Dla mnie sporo... Częste - zbyt częste aktualizacje i wolne działanie, ciut za skomplikowane użycie. Polecam jakiś sprzęt z lepszym systemem własnym czyli smart tv z aplikacjami wbudowanymi i możliwością odtwarzania multimediów coś jak Panasonic DX430 lub nowsze modele. I prawda oczywista - jeśli potrzeba Androida jednak przeważy to wystarczy albo jakaś konsola do gier lub po prostu tani Android dongle czyli taki wpinany w hdmi mały komputerek i jest to samo a nawet lepiej bo jest i klawiatura i myszka w miniklawiaturze i możliwość wymiany na inny model (zwykle z lepszym procesorem, a nie całego tv, gdzie procesora nie wymienisz)... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O .uj a ja myślałem, że TV to się kupuje aby jakiś film, wiadomości obejrzeć i nawet nie wiedziałem, że TV może mieć Androida czy coś.  Jak mój stary kilkunastoletni kwadratowy kiedyś się popsuje to kupię taki cienki w najprostszej wersji, jakoś nie ciągnie mnie do nowinek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie ten model Sony mam (lub mocno taki gdyż wygląda identico a nie chce mi się sprawdzać modelu) co w artykule przytoczonym powyżej :) 

Edytowane przez simplex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to rzecz jasna zależy od tego w jaki sposób się używa telewizora. jeżeli głównie polega to na oglądaniu wiadomości i okazjonalnie filmów, to raczej nie ma to wiekszego znaczenia. szczególnie jeśli ta opcja wypada drożej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż, w Sony na pewno będziesz zadowolony z jakości obrazu, bo w tej kategorii są jak dla mnie bezkonkurencyjni na rynku. Patrze na parametry i cena wydaje się adekwatna do jakości, chociaż nie miałem styczności z tym modelem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaciekawiliście mnie tym adroidem w TV i zacząłem przeglądać różne marki. Samsung nie wypuścił żadnego modelu z tym systemem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koniec końców mnie się zdecydowanie bardziej przydaje zwykły telewizor. Jak chcę pograć, mam konsolę podczepianą pod tenże. A jak chcę zobaczyć film, który nie leci w telewizji... mam konsolę. A jak chcę pokazać komuś zdjęcia na dużym ekranie... mam konsolę :D Może fakt, że mało oglądam klasycznej telewizji sprawia, że dla mnie to niepotrzebny gadżet, nie wiem. W każdym razie dla gadżeciarzy jak najbardziej i jestem w stanie zrozumieć kogoś, kto kupuje taki telewizor. Ale mnie wystarczy android w smartfonie, nie potrzebuję go wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poczytałem sobie trochę o tych android tv i jednak spasuję. Teraz w ogóle robi się telewizory, które nie są "smart"? Serio interesowałby mnie zakup telewizora bez kamery, bez podłączenia do internetu i innych ciekawostek sprawiających, że banalnie proste jest obserwowanie mnie i sprawdzanie, co oglądam 24/7. Z drugiej strony chciałbym mieć duży ekran - tak ze 40 cali przynajmniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi