PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Telak

Xoami

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś ma telefon tej marki? Jakie doświadczenia? Jak już ktoś kupił to gdzie w sklepie, u importera, czy prosto z Chin? Ja zastanawiam się nad Xoami redmi 4 nexus w wersji 4 GB ram i 64 GB dysku, od importera w polsce. Niby dają 12m gwarancji, ale może ktoś ma doświadczenia z takimi zakupami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Xiaomi ;)  co do opini to wejdź na telchina.pl tam się wszystkiego dowiesz, co do konkretnego modelu. Możesz też obejrzeć recenzje na ich kanale na YT. Ja jeśli miałbym kupować to bym kupił bezpośrednio z Chin na Ali czy Gearbest. Tu masz info jak to zrobić bez płacenia VAT http://aliholik.pl/jak-kupic-xiaomi-bez-vat-na-aliexpress/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja posiadam ten telefon tzn tej marki juz drugi. Jestem baardzo zadowolona wysoka jakosc. Wytrzymaly, nie zawiesza sie, robi ladne zdjecia. A dodam, ze po tygodniu użytkowania wpadł mi do jeziora i po wysuszeniu nadal działał. Przez kolejne 2 lata, bardzo niszcze telefony a ten był  bardzo wytrzaly zapewne działał by jeszcze dluzej. Naprawde jest super. Mialam redmi note pro 3 aktualnie mam mi4 c. Obywda modele sa super. 

Edytowane przez Keliwa women

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem i jak na razie jestem mega zadowolony. Zobaczymy jak długo wytrzyma ostatniego Samsunga miałem prawie 5 lat. Zdecydowałem się jednak na polskiego importera, cena tylko o 200 zł wyższa ale dostawa natychmiastowa i po za roczną gwarancją chroni mnie dwuletnią rejkomia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsze słyszę o dwuletniej rękojmi, no ale...

Ja mam Xiaomi Redmi Note 4X z chinskiej dystrybucji. Zrootowałem go sobie, wiec już nie mam żadnej gwarancji :P Ale jak przyszła chińska wersja, to nie mogłem ustawić polskiej strefy czasowej (tylko chińską) i było to dość uciążliwe. Poza tym problemem (o którym wiedziałem, bo zamawiałem z Chin) to telefon idealny. Mam wersję 3/32 i trochę żałuję, bo wersja 4/64 kosztuje teraz tyle co ja zapłaciłem (880zł w kwietniu 2017). Niemniej ostrze sobie zęby na Mi Mix2 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja gdzieś też słyszałem, ze Xiaomi to dobre telefony i w dobrej cenie. Teraz już nawet sieci je mają w ofercie. A który model jest najlepszy do porównania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja właśnie na Komórkomacie porównuje modele do 1000 zł tego telefonu i jestem pod wrażeniem specyfikacji w porównaniu do Samsunga. I to za takie małe pieniądze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem mi 6 i jestem mega zadowolony. Nie pamiętam kiedy odpalałem lapiego żeby sprawdzić pocztę. Neta przeglądam na telefonie, pocztę odbieram i wysyłam z fona, bank obsługuję z fona, apka treningowa tez i inne apki do kupowania biletów na pociąg czy autobus albo zamówienie ubiera. Nic się nie wiesza, bateria długo trzyma, zdjęcia i filmy wychodzą mega fajnie, polecam każdemu. YouTube'a też często gęsto odpalam, czasami jakiś film jak gdzie dalej jadę. Jest jeden minus: brak złącza Jack 3,5 słuchawkowego ale jest adapter.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi