PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

nagetsy

Jakie suplementy przy zmęczeniu?

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężki okres w pracy i ciągłe deadliny, a urlop na horyzoncie dopiero za 1,5 miesiąca. Zastanawiam się nad jakimiś suplementami, żeby dociągnąć. Polecacie coś oprócz magnezu? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na myśl przychodzi mi tylko ZMA, czyli no magnez, cynk, b6. Jak wygląda Twoja dieta? 

Ja zmęczenia nie odczuwam a stosuje, kompleks witamin dla meżczyzn, omega 3, d3 no i zma przed snem.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja brałem sesję. Nie tylko na studiach, ale potem też bo działała na mnie dobrze. Łatwiej było sie skupić i nauka lepiej wchodziła. Poza tym bierz jakis magnez, najlepiej najprostszy żeby nie przepłacać za jakieś specyfiki w stylu magnez dla mężczyzn. To jedno o to samo tylko płacisz więcej za marketing. Polecam Aspargin, magnez z potasem. Po 1 tabletce 2x dziennie. To nie suplement tylko lek. Żeby ci się tylko z Asparaginianem nie pomylil bo to drugie to typowe suple. Nazwa podobna a różnica w działaniu duża.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niezdrowo jest się tak w ciemno suplementować. Najpierw zrób sobie badania, czy faktycznie tych minerałów ci brakuje. Stawiam na niedobory witaminy d3, magnezu i tych z grupy B. Aczkolwiek lekarzem nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi