PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

hi_there

Filmy w kinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Moglibyście polecić jakiś film, który aktualnie jest do obejrzenia w kinie? Chętnie bym się wybrał z żoną. :) Tylko proszę, ŻADNE komedie romantyczne nie wchodzą w grę, a tym bardziej polskie. Wiadomo, dla żony idealne, ale raczej wolałbym obejrzeć coś pomiędzy dobrym filmem akcji a komedią. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak nie zdążyłeś na Dunkierkę, to można zobaczyć Valeriana. Chociaż fabularnie dość przeciętnie, ale wizualnie nadrabia niedoskonałości. Dodatkowo w cinema każdy bilet zgarnia wygraną i udało mi się trafić kolejną wejściówkę. Chyba pójdę zobaczyć Mroczną Wieżę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 15.08.2017 o 12:23, argantil napisał:

A jak nie zdążyłeś na Dunkierkę, to można zobaczyć Valeriana. Chociaż fabularnie dość przeciętnie, ale wizualnie nadrabia niedoskonałości. Dodatkowo w cinema każdy bilet zgarnia wygraną i udało mi się trafić kolejną wejściówkę. Chyba pójdę zobaczyć Mroczną Wieżę.

Dunkierka rewelacja! Dawno nie siedziałem tak spięty w fotelu przez cały film, chociaż wiadomo było jak się skończy :P ja w loterii trafiłem dwa razy popcorn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi