PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

adamkostrzewa

Ulubione seriale

Rekomendowane odpowiedzi

komedie... nie będę oryginalny ale Friendsów. Lubiłem Przystanek Alaska ale zakończenie spierdzielili, tak samo jak (już nie komedia) Lie to me - do pewnego momentu porywał a potem pitu-pitu... aaaaa... i Scrubs - narracja. Pewnie będzie tego więcej ale to mi przyszło do głowy od razu :) No dobra, jest jeszcze jeden serial, który szybko ubili w durny sposób ale się wczułem z racji zawodu - IT Crowd... fajowy był ale trafi chyba tylko do tych co po drugiej stronie barykady...

images?q=tbn:ANd9GcR8JR4-WUWFzDCD8uY72OIo09CV4sj7xLVAHDb58YI54098VYul

:P 

Edytowane przez simplex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwielbiam Wikingów. Chociaż ostatni sezon pod względem rozwoju postaci i fabuły podoba mi się mniej, to nadal jest jak dla mnie najlepszym serialem, który emitują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie, że "Przystanek Alaska" :) uwielbiam klimat tego serialu!  A z polskich serial "Dom" o czasach powojennych w naszej Polsce. Natomiast dla rozrywki lubię obejrzeć "Seks w wielkim mieście" ubawię się dialogami zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja byłem fanem Przystanku Alaska. To też mój ulubiony serial był. Nie wiem czy Alternatywy 4 i Zmienników można nazwać serialami, bo w sumie tam po kilka odcinków było, ale podobało mi się w nich wszystko. Do Rancza też miałem słabość, chociaż z czasem trochę zaczęli kombinować. 

No i... Alf! Jak ja tego skurczybyka lubiłem! 

A tak poza tym to seriali nie lubię ;) Z tych rysunkowych to nie powiem Włatcy móch byli fajni i Miasteczko South Park to też mój klimat... 

A z poważniejszych to ja nie lubię :/ Kiedyś Polskie Drogi jakoś mnie ruszały, ale czy dzisiaj by na mnie wrażenie zrobiły to ja nie wiem... Filary Ziemi też jako tako. Ale jak już włączyć telewizor, którego zresztą nie mam, to raczej żeby poprawić sobie humor :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A u mnie tv to 'bzyczek' - aby coś gadało, jak nie tv to radio... sam ze sobą to bym zwariował :P Nawet jak jaka książka idzie (w tym techniczna również a więc nauka) to tv bzyczy coś w kółko. Zboczenie po ojcu, on drzemki popołudniowe tylko przy tv uznawał - wyłączyłeś to się budził...

Alfa to się rodzinnie oglądało... A może 'Niewolnica Izaura'? - musiałem to oglądać za młodu, matka na 'ten' moment zawłaszczała tv i albo sobie trzeba było pójść albo się przyłączyć. Był moment, że nienawidziłem Alonsio (chyba tak mu szło)! :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

28.08 startuje nowa seria M jak miłość więc pewnie i Barwy szczęścia również :) To może i Na dobre i na złe oraz O mnie się nie martw. Ciekawe czy będzie kontynuacja Klanu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie są paradokumenty, to są czyste bajki w formie takiej... Jak serial tylko stylizowany na paradokument, nic wspólnego nie ma z rzeczywistością. Ile oni muszą się tam nawymyślać... :P 

EDIT: daj spokój, nie czekam na nowy sezon! :) 

Edytowane przez simplex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi