PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Szwagier

Nasze zwierzęta

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się zorientowałem kilku z nas minn ja mamy koty, więc pokażcie te wasze sierściuchy ale i właściciele innych zwierzaków pokażcie co tam w domu trzymacie ;)

To ja zacznę mam dwa koty trzy letnią kotkę o imieniu Zoja i dwu letniego kocurka Gucia. Kocice brałem z premedytacją, ale kotek to przypadkowy nabytek zaopiekowany i przywieziony z wakacji. Mógłbym sporo o nich pisać no ale to nie kocie forum to nie będę zanudzał tylko przedstawiam ;)

20150916_213749.jpg

20151022_221959.jpg

Edytowane przez Szwagier

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam dzieci :D czasem zachowują się jak dzikie zwierzęta  

ale może chomika kupimy za dwa tyg. to się pochwalę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I cała ferajna :D
Od lewej - czarne psisko ze sporą nadwagą - Pędzelek - ma niepowtarzalną umiejętność wyżulania jedzenia i otwierania sobie wszystkich drzwi w domu o ile nie są zamknięte na klucz :D Ma trzy lata i nadal myśli, że jest małym szczeniaczkiem przez co śpi w ulubionym fotelu, na którym się od dawna nie mieści, ale spanie na legowisku czy podłodze mu uwłacza - woli jak mu spada dupa :P
Rudy to Drab, ma 9 lat, wujek go skądś przytargał, bardzo długo był lękliwy, do tej pory czasem mu się to włącza, ale już coraz rzadziej.
Kot na dole - nie wiem skąd się wziął, ale to najbardziej wredne stworzenie pod słońcem. Babcia mówi na niego "kiciuś", więc to chyba jego imię. Moja mama za nim szczerze nie przepada, bo za każdym razem jak go pogoni, bo na przykład chce wejść na blat w kuchni to sika w ramach zemsty gdzie popadnie -.-
Pośrodku to Łasuch vel. Przyćmiony. Łasuch, bo był okrągły jak się urodził, Przyćmiony "zrobił się" w trakcie. Cały czas ma tak przymknięte oczy, jakby spał :P Ale jest najstarszy z domowników, ma 12 lat.
A czarny to Czarny, kot od sąsiada, który nie wie, co to kastracja. Ale jak na kota przystało - również za mną nie przepada :D Jest młody, ma dopiero rok.

20161223_100359.jpg

Edytowane przez Tiril

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie, on lubi łazić po parapetach, zawsze na którymś siada i obserwuje, co się dzieje w środku. W domu rodzinnym drzwi na podwórko są zawsze otwarte, chyba, że jest bardzo zimno, więc zwierzaki sobie wchodzą i wychodzą kiedy chcą. A jak jest zima i któryś chce wejść do środka to Pędzelek im otwiera drzwi - taka domowa mafia :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

@Szwagier kociaki cudne

@Tiril coż za gentlemen na oknie, a co do ferajny to urocza... sam bym chcial taka miec, wyobrazam sobie jak wesolo musi u ciebie byc w porzr karmienia

@Mari to temat o zwierzakach ;). Jak dorobisz sie chomika to pokazuj :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Krovitz dzięki, mnie też się podobają ale cudne to one są tylko na zdjęciach bo to diabły wcielone bez przerwy jakieś draki z nimi, gonitwy po domu i inne wariacje, lubią się bawić :)

Jak będzie trochę zdjęć innych zwierzaków to wstawię jeszcze kilka moich, żeby nie było, że tylko moje kociska tu brylują 

@Tiril dopiero przed chwilą patrząc po raz kolejny na zbiorową fotkę dostrzegłem, że jest i na niej czarny. 

A ten kiciuś co tak sika to hmm podobno nie ma zwierząt wrednych i mściwych z natury nawet kotów ale kto je tam wiem może to jakiś odwet. Ale z reguły koty sikają po kątach bo są chore coś je boli i takie tam. Ja moim też nie pozwalam w kuchni na stół czy blaty wchodzić gonię od razu ze ścierą 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi