PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

VonM

Powrót do jeżdżenia po długiej przerwie

Rekomendowane odpowiedzi

To powinny być wydawane do jakiegoś wieku czy osobą w starszym wieku z ograniczeniem czy coś a nie, że każdemu nawet nawet 18 latkom dają tylko na 15 lat. Wyłudzanie kasy i tyle. 

Tak w ogóle moja 90 letnia babcia jeździ skuterem elektrycznym i ona bez znajomości większych przepisów ruchu śmiga po małym miasteczku i okolicy, jak ja ją widzę jak jedzie to się krew w żyłach mrozi co ona robi, na nic nie patrzy, nie zważa cała droga jej i każdy musi jej ustąpić pierwszeństwa. A słyszałeś o takich samochodzikach co mają 50 ccm na dwóch cylindrach ? Można tym jeździć bez prawka i znam jedną kobitkę co takim cudem bez prawka jeździ. 

Edytowane przez Szwagier

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Szwagier 100% racji.

Tyle się mówi o tym, że młodzi kierowcy na drodze stwarzają niebezpieczeństwo. Tymczasem jakoś mało kto pamięta o starszych kierowcach (70+), często schorowanych, słabowidzących, którzy wychodzą z założenia, że cała droga jest ich, wszyscy muszą ustąpić im pierwszeństwa (bo przecież ich wiek = immunitet) i w żadnym wypadku nie można im niczego zarzucić. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Stare dziadki też są niebezpieczne. Ale u nas mało się widzi starych kierowców, w ogóle starych ludzi na ulicach nie widać przynajmniej takich miast jak moje gdzie miasto budowało się w latach 80 i ludzie zjechali ze wsi a dziadki tam zostały. Ale jak mieszkałem w Londynie to tam starych ludzi było pełno a że pracowałem na Chelsea bogata biała dzielnica to tam stara babinka o lasce pomyka, podchodzi do wypasionego merca i odjeżdża. Ale mamy też w Polsce niezłą babcię w subaru.  A widzieliście tego dziadka ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta