PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

logon95

Istotne pytanie. Pójście do klubu samemu.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jeżdżę komunikacją od lat szkolnych więc nie za bardzo wiem, ale jak masz ochotę to możesz zagadać. Od zwyczajnie "o jak miło, że koło mnie usiadłaś od razu będzie mi się milej jechało" Jak się uśmiechnie, odpowie coś to ciągniesz gadkę dalej, jak daleko jedzie itp a gdzie poco, jak fajna laska chętna do rozmowy to pytasz o której np później wraca i czy ma czas na kawkę no trza kuć żelazo no. A jak zmierzy Cię posępnym wzrokiem lub do tego coś zgorzkniale odburknie to sobie odpuść. Tylko nie szalej bo pomyśli, że żadnej nie przepuszczasz haha 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@logon95 masz 22 lata a Twoje pytania brzmią mniej więcej tak - "A jak będę stał w kolejce przy kasie i Pani zapyta mnie czy płacę karta czy gotówką to zapłacić kartą czy gotówką, jak to robicie?" lub "A jak ktoś mnie zapyta która godzina to odpowiedzieć czy nie, jak to robicie? A co jeśli nie będę mial zegarka, przyznać sie? " 

Jak Ci się jakaś podoba np. w autobusie to zawsze możesz zagadać, zwłaszcza jak się dosiada np. "tak, tak wolne, proszę siadaj, taka śliczna dziewczyna, nie może stać". Przecież nie znasz jej, wiec śmiało z bajerką, bo jesli nawet spuści Cię na drzewo, to Ty sobie poćwiczysz a jej nigdy już nie spotkasz. Poza tym możesz ustąpić miejsca jakiejś ładnej... To też działa na kobiety, że jesteś taki uprzejmy. Albo "wpaść" na jakąś "niechcący" bo "ojej taki tłok, wybacz... Wszystko ok? To może kawa na przeprosiny?;)" I w autobusie najprostsze tematy na luźne pogaduchy - która godzina, że tłok, że korki, jaka pogoda, dokąd się jedzie, a jak powie że do pracy/na uczelnie to wtedy gdzie pracuje/uczy się..  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@kobieta25i o to chodzi! :) Czasem jak widzisz ktoś musi spojrzeć z innej strony, żeby można było zrozumieć. Dam proste pytanie, czysto hipotetyczne - w jaki sposób @kobieta25 zareagowałabyś jakby jakiś "fajny" facet w tramwaju Ci ustąpił miejsca albo dosiadł się do Ciebie bo miałabyś wolne miejsce i zagadal?;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
21 godzin temu, logon95 napisał:

w jaki sposób @kobieta25 zareagowałabyś jakby jakiś "fajny" facet w tramwaju Ci ustąpił miejsca albo dosiadł się do Ciebie bo miałabyś wolne miejsce i zagadal?;)

Byłabym od razu cała mokra w okolicy majtek ;) Haha Żart. 

U mnie pogaduszki z obcymi są na porządku dziennym. Jak ktoś miło zagaduje przeważnie odpowiadam, chyba że nie chcę. Za kobietami nie nadążysz. Musisz ryzykować..

Edytowane przez kobieta25

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta