PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Dawidowskyyy

Jak mam ją zrozumieć?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mój problem polega na tym ze ona nagle przestała sie odzywac z dnia na dzień, ale od początku. Mam 19 lat jestem chłopakiem bardziej cichym, wole isc z dziewczyna na spacer czy do kina niz na impreze, troche inny typ ze mnie, ale czas przejść do problemu. Poznałem dziewczyne, na poczatku fajnie sie gadalo i chyba nam sie ukladalo ale z czasem nie wiem dlaczego kontakt umierał, a ona coraz rzadziej odpisywala, a o spotkaniu jakimś to zawsze czasu nie miala (co akurat bylo prawdą, lecz czasem jak miala chwile to spędzala ją z koleżankami). Ostatnio jednak zaprosila mnie na swoje 18 urodziny, wszystko fajnie, lecz ja wciągnąłem się w wir imprezy i zrobiłem trochę obciachu (mozna sie domyśleć). Poszedlem do niej nastepnego dnia z czekoladkami by przeprosić ją i jej mame. Wtedy zaproponowalem spotkanie gdzies po szkole, generalnie się zgodziła tylko ze miala juz jakies plany i jak cos sie zmieni to da rano znać, tego dnia rano nie odpisala, gdy sam napisałem-cisza nie odpisuje ma facebooku, nawet nie wyświetla. Pmyslalem ze mozze jednak ma jakiś zal do mnie i zapytalem na "snapie" powiedziała ze nie, ale od tamtego czasu nie odzywa się ani nic, minął juz ponad tydzień. Co mam dalej zrobic? Na sile probowac ja gdzies zlapac albo dzwonic by sobie wyjaśnić i powiedzieć co czuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kawa na ławe. Bo się zamęczysz kolego. Wydajesz się być naprawde spokojnym gościem żeby w wieku 19 latu czekolade kupować, z kwaitami trza było iść. 

Czy ona jest bardziej "zwariowana" od Ciebie? Typ dziewczyny która lubi się bawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krótko mówiąc impreza byla tak dobra ze zachlalem się jak głupek i trochę bałaganu zrobiłem, wymiotowalem tu i ówdzie, ale pogadalem to mowila ze nie jedyny tak mialem, wiec raczej to nie bylo tego przyczyną, tym bardziej ze jeszcze po tym rozmawialiśmy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Dawidowskyyy napisał:

sama jest spokojna i nieśmiała. .

2 godziny temu, Dawidowskyyy napisał:

Krótko mówiąc impreza byla tak dobra ze zachlalem się jak głupek i trochę bałaganu zrobiłem, wymiotowalem tu i ówdzie

I jeszcze pytasz, dlaczego ona Cię unika... Chłopaku! No zastanów się...

Myślę, że już wcześniej coś jej w Tobie nie pasowało (skoro rzadko sie widywaliście) a po tym co odwaliłeś pewnie stwierdziła, że jesteś durniem (sory;) ) i zawsze narobisz jej obciachu. Krótko mówiąc wystraszyła się. A że powiedziała, że niby jej to nie przeszkadza - szczerze wątpię. Jest młoda, może nie miała odwagi. Mało której dziewczyny by nie zniechęciło takie zachowanie, zwłaszcza na początku znajomości.  

11 godzin temu, Dawidowskyyy napisał:

Co mam dalej zrobic? 

Nic, dać jej spokój. Niech znajdzie jakiegoś porządnego faceta a nie takiego co się zachlewa jak dureń przy pierwszej lepszej okazji. Młoda jest, szkoda życia. A Ty ogarnij się i nie zachowuj na imprezach jakbyś zerwał się z łańcucha i wódkę pierwszy raz widział. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma co się dołować. Poczekaj, weź głęboki oddech. Jak byłem w  Twoim wieku, miałem podobnie. Poczekałabym, jeżeli nic się nie unormuje, dałbym spokój. Jeżeli dziewczyna tak drastycznie urwała z Tobą kontakt, to pewnie o coś chodzi, ale mi z perspektywy wieku wydaje się, że to bzdura, a dla Was młodych może to mieć kolosalne znaczenie. Także głęboki wdech i już nie przepraszaj. Przepraszałeś milion razy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Dawidowskyyy możesz zadzwonić nie masz nic do stracenia ale błagam - nie po to by coś wyjaśniać albo przepraszac znowu. Raz przeprosiłeś i wystarczy. Zadzwoń i po prostu ją gdzieś zaproś. Najwyżej odmówi albo nie odbierze (i wtedy daj jej spokój na wieki). I jakby co - ani słowa o tym co odwaliłeś. Odwaliłeś, przeprosiłeś, sprawa zamknięta. Bądź facetem a nie babą ;) 

Edytowane przez kobieta25

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Daj sobie kolejny tydzień przerwy. Ona się do Ciebie nie odzywa, bo zachowujesz się jak milutki misio, który jest dobrym kandydatem na kolegę, ale nie na chłopaka. Po tygodniu zadzwoń(nie wracając do przeszłości) i umów się na spacer.

Masz 19 lat, wymiotujesz na imprezach - co w tym dziwnego? Często Ci, którzy nie wymiotują w wieku 19, wymiotują w wieku 25 i uwierz mi, to wygląda zdecydowanie gorzej. Po prostu pamiętaj na przyszłość, żeby być ostrożnym, ale jesteś w takim wieku, że dopiero poznajesz swoje możliwości, więc nic się nie dzieje. Po prostu wyciągnij wnioski na przyszłość ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi