PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Dawidowskyyy

Jak mam ją zrozumieć?

Rekomendowane odpowiedzi

@Tiril od jakiegoś czasu czytam jaka to z ciebie moralizatorka i wyrocznia dojrzałości. Stałaś się ąę i jakby przybyło Ci ze 20 lat. W tym przypadku to zrzygać się to się zdarza najlepszym i grzecznym porządnickim. Takim co to właśnie zbytnio nie imprezują nie piją, napiją się kilka kolejek za dużo bo nie wiedzą ile mogą wypić itd Nic nie czują a po chwili ścięci i pawik gotowy. No ale to przecież poniżej jakiegokolwiek pozjomu ąę mmm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Tiril Z moich to znaczy z jakich ? Pewnie, że rzygałem i to koncertowo wielokrotnie :) Twoi znajomi znali umiar a niby skąd ? Chyba, ze wypijali kieliszek szampana w sylwestra.

Może się schlali nie raz puki z nimi nie byłaś. Takie rzeczy to jak już się trochę popije. Bo niestety młody człowiek nie zając zbytnio alko swoich możliwości chwila moment może wypić za dużo i go przymuli na pawika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, ale i nie wiem co piliście. Ale teraz to może licealiści potrafią pić a wpadki zalicza gimbaza albo podstawówka. A to twoje ironiczne moralizatorstwo nie tylko w tym temacie zwyczajnie mdli na wymioty 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

@Szwagier

@Tiril nie moralizuje tylko napisała normalnie. Ja nie pamiętam osobiście zarzygiwania czyjegoś mieszkania. Zgadzam się że pić trzeba umieć. A jak ktoś traci nad sobą panowanie po alkoholu to to jasny sygnał że ma się trzymać od niego jak najdalej. Z kumplami nieraz dawaliśmy ostro w palnik ale konsekwencjami był raczej ból głowy i rzyganie w kiblu. Wmawianie że upierdolenie czyjegoś mieszkania jest normalne,to pomyłka. 

Wspólczuje Szwagier tego twoich doświadczeń. Nie wiem po co doprowadzasz się do takiego stanu. Jakoś ludzie w moim otoczeniu nie muszą się aż tak nawalić żeby się dobrze bawić. Ba! My akceptujemy też abstynentów wśród nas :D.

@Tiril nie martw się. Nie jesteś jedyna z brakiem rzygających znajomych ;). Ja wręcz się z takich imprez zmywam bo jakbym lubił takie klimaty to bym imprezował z Mietkiem/Zdziśkiem spod monopolowego ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Krovitz Ty mi niczego nie musisz współczuć. I ja nie mówię o rzyganiu po mieszkaniu jak popadnie. A jak widzę jednak się wam zdarzyło ? Inie mam na myśli rzygania dorosłych osób tylko jakichś licealistów studentów co to ledwo się napili i ich zmuliło i puścili pawika. I mogło się to tak sam zdarzyć tej grzecznej i porządniejszej części młodzieży. 

A @Tiril moralizuje szyderczo również w innych wątkach. Do tego chyba sama nie wiesz o czym piszesz, mówiąc o czuciu, że ktoś wie kiedy ma dość, chyba mało i w dużych odstępach czasowych piłaś alkohol jeśli w ogóle. Bo młoda osoba jak w za szybkim tempie wypije kilka kieliszków za dużo czując się zupełnie ok a po czasie nagle ostra faza a czasami tego w ogóle nie czuć jak człowiek się bawi, tańczy itp czuje się zupełnie trzeźwy a jak usiądzie lub się położy nagle helikopter. Widać, ze Tiril ma nie wielkie doświadczenie w piciu alkoholu jak i jej znajomi i dlatego takie teorie głosi robiąc z takich osób jakichś patoli. I nie jest to kwestia czy to jest super czy passe to się po prostu zdarza. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Tiril ale to ty ciągniesz temat. Niczego nie uważam za atak nigdzie tego nie napisałem. Nie uważam, że rzyganie jest jakimkolwiek przejawem fajności, oczywiście w chwili obecnej jeśli poszedłbym w jakieś towarzystwo z nowo poznaną dziewczyną to nie doprowadziłbym się do stanu upojenia do tego z rzyganiem bo wiem, że byłoby to mega obciachowe i żenujące. Ale co innego jak grupa licealistów przy jakiejś okazji się nawali i komuś się zdarzy pawik, trudno i raczej mówienie, że to poniżej jakiegokolwiek poziomu to trochę przesada.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 18.10.2017 o 16:38, Tiril napisał:

Czy ja wiem... ani ja ani moi znajomi nigdy nie wymiotowali na imprezach, bo to było poniżej jakiegokolwiek poziomu. Miałam jednego kolegę, który permanentnie zasypiał od zbyt dużej ilości alkoholu i już był uważany za nieodpowiedniego kandydata na chłopaka, pomimo tego, że był bosko przystojny.

Ludziom wydaje się, że w internecie mogą powiedzieć wszystko,  ale kilka osób z Twojego otoczenia ma odmienne zdanie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi