PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Dawidowskyyy

Jak mam ją zrozumieć?

Rekomendowane odpowiedzi

Taka mała rada na przyszłość. Rzeczy ważne załatwiaj twarzą w twarz. Na fejsbuczku to sobie wysyłaj emotikionki albo jakieś głupie memy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na moje oko dziewczyna Cię zbywa. Ty chcesz ją do siebie przekonać. Teraz jak to zrobić... Ciężko będzie. Fajnie się rozmawiało na początku... ale to takie typowe dla początków znajomości. Ludzie są otwarci na nowe znajomości i z reguły są dla siebie mili. No ale coś nie zagrało po drodze. To wcale nie musi być coś co się tyczy bezpośrednio Ciebie (chociaż wpadka mega żałosna na urodzinach, niestety, niehigieniczna). Może np ma inny obiekt westchnień? Pisałeś, że już wcześniej coś się w kontaktach popsuło. Jest kilka opcji i nie chce mi się robić burzy mózgów jakie mogą być. Ważny jest efekt... a efekt jest taki, że dziewczyna jest niezainteresowana pogłębianiem znajomości. W wieku maturalnym dziewczyny zazwyczaj zakochują się z tym tak zwanym pierdolnięciem i tylko w takie relacje z piorunem się angażują całym sercem. Reszta to tylko friendzone, nijakość, marność... Takie proszenie się o uwagę na bakier z odmowami może niestety nie przynieść oczekiwanego skutku. Ponieważ jestem przeciwniczką manipulacji, tresury itd nie dam Ci rady w sprawie "jak jej namieszać w głowie" chociaż jest kilka takich sztuczek. Stawiam na naturalny rozwój sytuacji i to Ci polecam. Nie naciskaj, nie proś się, zadbaj o siebie, odpuść ją. Może jeszcze kiedyś będzie dla Was dobry czas a może (co chyba najbardziej prawdopodobne) zakochasz się w innej ze wzajemnością. I tego Ci życzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi