PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Regularnie czytuję Men's Health ;) od czasu do czasu Logo jak brat kupi i mi w ręce wpadnie:) dzienniki rzadko czytuję- wolę już dobrą książkę. Po wiedzę dotyczącą najnowszych wydarzeń z ostatnich dni sięgam na portale typu onet czy interia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zdecydowanie częściej czytam książki, gazety wyłącznie internetowe żeby ogólnie wiedzieć co się dzieje, ale MALEMEN odkryłem jakiś czas temu. Co prawda nie zachęcił mnie do zakupu czy stałej prenumeraty ale wydawało mi się, że to jedyny ekskluzywny magazyn skierowany do mężczyzn.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem fanem motoryzacji dlatego tego typu gazety mnie nie kręcą ;P wolę gazety o zdrowym stylu życia i ogólnie o aktywnym lifestylu ;) poza tym ostatnio zacząłem też regularnie sięgać po kupowanego przez Tatusia mojego Newsweeka :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja chyba jestem dziwna baba, bo TOP GEAR mnie fascynuje niezmiennie odkąd pierwszy raz zajrzałam w książkę Clarksona. Potem był program w tv, a teraz gazety i choć niezbyt interesują mnie te autka to... przyjemnie się czyta :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam program na TVN Turbo czasami oglądam ;) jednak po gazetę nigdy nie sięgałem... Co do książek Clarksona to przyznam się bez bicia - nie czytałem żadnej, mimo że brat na swoim regale z książkami ma wszystkie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właściwie tylko MensHealth i Focus Historia w miarę regularnie. Rzadziej czasopisma związane z militariami (np. Komandos)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zodiac - witaj :D Z militariami? Ja nawet jeszcze takich nie widziałam, ale brzmi interesująco... Pod warunkiem, iż są tam zdjęcia przystojnych żołnierzy :twisted:

Elegante - Żałuj! Ja polecam serdecznie. Książki niby o samochodach, ale tak ciekawie napisane ... :o Niesamowicie przeżywam każdą stronę, a zwłaszcza opis POLONEZA :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi