PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

artixx780

Czy na traktuje mnie jako kolegę czy coś więcej ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zwracam sie do was z pomoca a mianowicie poznałem fajna recepcjonistkę na siłowni od samego początku fajnie nam się rozmawiało polubiła moj aktywny tryb zycia i chetnie ze soba rozmawialismy raz nawet chciała bym ja podrzucił do domu. Ostatnio odeszła z siłowni ponieważ była na stażu gdyż ma teraz ostatni rok studiów. I generalnie spotkaliśmy w sumie 3 razy za każdym razem nie odmówiła że jej cos wypadnie. Pierwszy raz zabrałem ja do parku aby ja lepiej poznać, następnie pojechaliśmy do galerii i ja odwiozłem do domu, 2 raz zabrałem ja do restauracji na kawe, i potem pojechaliśmy do jej domu bo chciałem poznac jej rodzicow. posiedziałem z nia chwile i pozniej musiala jechac po 21 bo miala tez ustalone spotkanie zapewne. Sama mi też podała swój numer telefonu , miałem to zrobić ale nie wiedziałem jak zareaguej .Wczoraj zabrałem ja na pizze i do kina tak zeszlo do 1 w nocy. Odwiozlem ja do domu i przytulilem sie do niej ze 2 razy, a na koncu popatrzylem jej w oczy i nic nie robiłem, nie wiedziałem sie jak zareaguje. Moje pytanie tutaj to czy mam jakieś szanse na coś więcej czy zostaje mi tylko dobry kolega/przyjaciel? Ona ma 24 lata ja 19 ale to nie na rzeczy. Staram sie zachowywac jak mezczyzna w kazdym wypadku. Z checia rowniez wyrazila zgode ze pojdzie ze mna na studniowke, ponieważ 1 raz sie spotykam z tak fajna dziewczyna , od zawsze byłem niesmialy do dziewczyn ale postanowilem sie przelamac. Jedynie co mnie denerwuje czy jak ja obejme lub bede chcial od niej buziaka bo narazie to tylko takie przytulanie. Bardzo przyciaga mnie wzrokiem i oczami :D i ciezko mi sie oprzec. Czy dać sobie spokoj i szukac dalej czy moze poczekac jeszcze dac jej czasu ? albo ja zostawic tylko na ta impreze , nie chce jej denerwowac bo gdyby zrezygnowala drugiej innej bym nie znalazl zwlaszcza gdy juz lista zostala podana. Nie szkoda mi wydanych pieniedzy gdyz sam na nie zapracowuje tylko czy to wszystko pojdzie na marne. Pierwsza moja taka sytuacja wiec prosiłbym o wyrozumiałość. Aktualnie nawet przestałem jezdzic na imprezy aby tylko z nia spedzic wieczory. Wczoraj mi jeszcze pisała że "dziękuję za miły wieczór". I powiedziała że do zobaczenia za 2 tygodnie co bylo zaskoczeniem w sumie.  Ona studiuje w białej podlaskiej i co tydzien czasami dwa  przyjezdza na weekendy do miasta gdzie mieszka i tylko w sobote wieczorkiem ma czas

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chłopie to ty całuj ją całuj to będziesz widział czy ma ochotę na coś więcej, ale jak ty się zabierasz jak pies do jeża to sam się wpędzisz we friendzone (tak tak nie lubię tego słowa ale takie modne i pasuje). Skoro laska Ci pisze "dziękuję za miły wieczór" no to hmm kolego coś jest na rzeczy inaczej by nie pisała 
Jedyne co mnie martwi to wasza różnica wieku w tym wieku no i w tę stronę. Czyto na dłuższą metę wypali nie wiem, ale zawsze można próbować i zdobywać jakieś doświadczenia 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra rozumiem chodziło mi czy nie leci na mój hajs gdyż narazie nie pracuje ucze sie a niechce zeby to wszystko poszlo na marne i nie że mi szkoda kasy na nia ale bym sie zle poczul. Nigdy tak nie miałem a niechce aby mnie odrzuciła i przy okazji nie poszla na studniowke

Edytowane przez artixx780

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
16 minut temu, Szwagier napisał:

Chłopie to ty całuj ją całuj to będziesz widział czy ma ochotę na coś więcej, ale jak ty się zabierasz jak pies do jeża to sam się wpędzisz we friendzone (tak tak nie lubię tego słowa ale takie modne i pasuje). Skoro laska Ci pisze "dziękuję za miły wieczór" no to hmm kolego coś jest na rzeczy inaczej by nie pisała 
Jedyne co mnie martwi to wasza różnica wieku w tym wieku no i w tę stronę. Czyto na dłuższą metę wypali nie wiem, ale zawsze można próbować i zdobywać jakieś doświadczenia 

Gdzie mogę ją zabrać kolejny raz aby spróbować właśnie sie przelamac i ją pocałować czy nawet objać cokolwiek? mam powiedziec co czuje poprostu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolego ty ją całuj na ulicy pod domem jak ją odprowadzasz czy u niej w pokoju obojętnie każda chwila dobra! Gdzie zabrać hmm nie wiem. Że niby ona miałaby lecieć na twój hajs ? To ty masz jakiś hajs ? Czy masz bardzo zamożnych rodziców bo nie rozumiem 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, Szwagier napisał:

Kolego ty ją całuj na ulicy pod domem jak ją odprowadzasz czy u niej w pokoju obojętnie każda chwila dobra! Gdzie zabrać hmm nie wiem. Że niby ona miałaby lecieć na twój hajs ? To ty masz jakiś hajs ? Czy masz bardzo zamożnych rodziców bo nie rozumiem 

Spoko spróbuje najwyżej mnie odrzuci. Mam swoje pieniądze ponieważ miedzy innymi co wakacje staram sie pracowac i sobie dorobic czy to jest dziwne ze chce zarobic cos dla siebie ? mam swój i wydaje na co chce tak naprawde. Tylko poprostu szkoda mi by było tych wszystkich spotkan miedzy innymi dlatego ze ja bardzo lubie a nawet wyrazilbym cos wiecej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale nie cytuj tak wszystkiego a szczególnie całych poprzedzających postów. No to dobrze, że sobie dorabiasz w wakacje i masz swoje pieniądze, ale uwierz mi to nie są pieniądze które mogłyby interesować, interesowną 24 letnią dziewczynę. Bo napisałeś to jakbyś był dobrze ustawiony (a to jeszcze nie ten wiek) lub synem bardzo zamożnych ludzi. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poprostu niechce wyjsc na takiego chlopaka gdzie idzie bez kasy na spotkanie czy gdziekolwiek. Nie to że jestem dobrze ustawiony bo na drogie rzeczy mnie nie stać dla niej czy coś. Co według pana może interesować taka dziewczyne bo naprawde niewiem , za mało znam życie pewne. Czy to się sprowadza to wszystko tylko do sexu ? Owszem to jest wazne ale chciałbym z nia spedzac jak najwiecej czasu byc pomocnym miłym i zachowywac sie jak już dorosły człowiek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do jeszcze tego pocałowania mamy sytuacje podjezdzam pod jej dom ona wychodzi do mnie z recami o przytulenie jak zawsze to wtedy wlasnie to zrobic ? czy ona sie dziwnie nie poczuje i mnie nie odrzuci  tekstem typu np. co ty robisz , myslales ze bedziemy w zwiazku ?  czy raczej spodoba jej sie to ? potem to dam sobie rade

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Więc kasa na pewno ją nie interesuje bo ty ogólnie jej nie masz, pewnie się uczysz więc możesz jej nie mieć. Jeśli utrzymuje z tobą kontakt to dlatego, że Cię lubi interesowna raczej nie jest. Ale to różnie może być ona ma już 24L i z czasem może patrzeć inaczej na pewne sprawy życiowe. Za 5 lat to ty będziesz w tym wieku a ona już może chcieć mieć ustabilizowaną sytuację życiową męża/dziecko itp To tylko przypuszczenie wcale nie musi tak być, ale może. Dlatego mówiłem, że jest między wami duża różnica w tym wieku i to, że Ty jesteś młodszy. No ale nic nie stoi na przeszkodzie abyście się spotykali, choć jeśli wam nie wyjdzie i za jakiś czas się rozstaniecie to może zaboleć. 

Do samego seku to może nie ale w dużej mierze tak no bo po co Ty chcesz się z nią spotykać, tylko bo ją lubisz czy chciałbyś mieć stały seks ? 

Edytowane przez Szwagier

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra ma pan racje mi w głowie tylko od samego początku :D jedno lecz nie wiedziałem czy to dobre rozwiązanie i jak to na to spojrzy. Tu właśnie pan powiedział że mnie lubi i tu sie zgadzam bo sama mi to powiedziala na koniec tego "przytulania" ale czy to moze sie wlasnie zmienic na cos powazniejszego typu kocham cię ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobre rozwiązania to na matematyce, w życiu różnie bywa i nie wiadomo jak by się stało gdybyśmy postąpili inaczej, możemy tylko z perspektywy czasu ogólnie stwierdzić czy nasze wybory były słuszne czy nie koniecznie. Pewnie, że może się to przekształcić w miłość, bo czemu by nie :)

I nie pisz mi na Pan ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta