PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

artixx780

Czy na traktuje mnie jako kolegę czy coś więcej ?

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, pierwszy raz na forum a jestem kulturalny :D tak wiec chcialbym jeszcze abys mi dal odpowiedziedz na wyzej wiemione pytania bo juz wole byc pewny. rozumiem że w tym wypadku przy najblizszym spotkaniu warto jednak zaryzykować skoro uważasz że moze faktycznie ja przyciagam

Edytowane przez artixx780

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy tak odrazu ja w usta pocałować czy może najpierw w policzek i zobaczyc reakcje czy tez da lub odrzuci ? i tak samo jak idziemy to za rękę fajnie by było :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No proszę Cię ? W policzek, no tak to można by zaryzykować na pierwszym spotkaniu, ale dziewczyna mogłaby sobie pomyśleć, że całujesz ją na odczepne czy jak koleżankę. Ty ją całuj w usta z języczkiem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli na pełnym ryzyku co bedzie to bedzie najwyzej dostane z liscia albo mnie odrzuci bo ja to zszokuje taka reakcja ? z tego co rozumuje?? ale zanim by to nastapilo co wypadaloby powiedziec w sensie mialbym zamiar ja przytulic a nastepnie odchylic glowe  i wtedy jej wlasnie cos powiedziec i wykonac ten pocalunek. dalej to spokojnie bym wiedział co robić najbardziej mysle o tej pierwszej chwili. Jeszcze mam duze watpliwosci co wykorzystywania finansowo bo uwazasz ze nie a jesli faktycznie tak jest ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całujesz ją bez ryzyka, skoro ona umawia się z tobą kilkukrotnie na spotkania,  nie wymyśla ściem o braku czasu itp Pisze Ci, że "Dziękuje za miły wieczór" to tu nie ma ryzyka i jedyny liść jaki Ci grozi to ten który spadnie Ci na głowę jak będziesz ją całował pod drzewem na spacerze w parku. Ona już dawno pewnie myśli, że Ci się nie podoba itp bo nic nie robisz, i zaraz faktycznie zacznie Cię uważać za kolegę skoro ty ją tak uważasz. A jak ją całować i w jakim momencie nie wiem to już zależy od sytuacji w danej chwili. I na pewno nie chodzi jej o kasę, gdyby dziewczyna była interesowna to by sobie w ogóle tobą głowy nie zaprzątała tylko szukała typa co już jest po studiach z dobrą robotą i solidną wypłatą, najlepiej ustawionego ok 30. Ona musi Cię tak na prawdę lubić :) Oby nie zaczęła Cię traktować jak kolegę jeśli tego nie chcesz. 

Edytowane przez Szwagier

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra teraz zaczynam wszystko sobie ukladac w glowie dzieki ze mi roziaśniłeś sytuacje i sa pomocni ludzie na tym swiecie :D . Rozumujac ,najbliższe spotkanie to ostania szansa aby nie być kolegą o ile nie za późno mam nadziejea jeszcze tylko jeszcze chciałbym abyś mi powiedzial co do tekstu jaki wypada zarzucic, czy "kocham cię" bedzie juz na odpowiednim miejscu bo mam ochote to wydusić z siebie ze tak powiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A Matka Boska Cię broni takie rzeczy gadać, nie mówi się takich rzeczy/deklaracji na początku znajomości (nawet związku) Jeszcze nic między wami nie było a ty ją już kochasz ? Takie deklaracje mogą wzbudzać pewne zobowiązania itp a to może wystraszyć każdego, kobietę jak i mężczyznę. Ty jeszcze jesteś młody i może ją to trochę bezpiecznie rozbawić, że się małolat już zakochał itd. Ale jakby powiedział to ktoś starszy to druga osoba by mogła pomyśleć, że wyznający to jakiś desperat uczuciowy i powiedziałby to każdemu, a to odstrasza. Więc po stokroć nie takim wyznaniom! Na razie skup się na tym co tu i teraz. Takie wyznania to na innym poziomie znajomości. 

I pamiętaj "Kto kocha bardziej ten przegrywa"

@kobieta25 Powiedz naszemu nowemu koledze jak to wygląda z waszej strony :)

Szkoda, że nie ma z nami @Trockiego on też by Ci to wszystko ładnie wytłumaczył :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już bym się wypalił/wyłożył dobrze że mi to napisałeś na przyszłość będę wiedział jeśli zajdzie taka konieczność :) Chętnie poczytam innych użtkowników których wskazałeś Szwagier. Ona odrazu sie kapnie ze niemam zamiaru byc tylko kolega wiec to i tak wyjdzie :D za jakieś 2 tygodnie sie odezwe i powiem jak było a w miedzyczasie poczytam jeszcze co i jak i bede analizowal :D w kazdym razie dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Szwagier, właściwe wszystko już powiedziałeś koledze co i jak, zgadzam się w 100% :) I podobnie jak Ty uważam, że przez zachowanie autora, ta jego sympatia mogłaby założyć identyczny wątek. Bo autorze - co to znaczy, że ona się do Ciebie przytula a Ty jeszcze jej nie pocałowałeś?! Już najwyższy czas!

Oczywiście, jak już Szwagier napisał, nie wyskakuj z żadnym "kocham Cię", bo przecież jeszcze się nie znacie (ani nawet nie całowaliście..) ale jakieś delikatne komplementy by nie zaszkodziły. Tylko takie nienachalne a coś w stylu "ładnie dziś wyglądasz", "cieszę się, że Cię widzę", "nie mogłem się doczekać", "ślicznie pachniesz" itp. Kobiety kochają jak nawija się im "makaron na uszy" ;) Możesz to wpleść w zwykłą rozmowę, aby wypadło naturalnie - np. wpadasz po nią "cześć-cześć" i wtedy - "jak miło Cię widzieć!" albo że ładnie wygląda itp. Otwieraj jej drzwi jak wsiada do auta, przepuszczaj w drzwiach, to zawsze robi dobre wrażenie. 

Co do pocałunku, najlepiej zrobić to na koniec spotkania aby ewentualnie później nie było jakoś niezręcznie, tylko by mogła pójść rozanielona do domu i myśleć o Tobie całą noc ;) Tak więc, mój plan - zaproś ją gdzieś jak zwykle. Przyjedz/przyjdź - na powitanie powiedz coś miłego ( jak wyżej -  że ładnie wygląda/miło ją widzieć) spędźcie czas jak zwykle a na koniec jak ją odwieziesz/odprowadzisz, przytul ją, powiedz, że dziękujesz za spotkanie, spójrz głęboko w oczy, zbliż swoje usta do jej... I jak nie odskoczy to kontynuuj, tzn. najpierw jakoś delikatnie, obejmij swoimi wargami jej górna wargę, później dolną i jak odwzajemni to możesz kontynuować już normalnie ;) A jak skończysz powiedz jej, że czekałeś na ten moment a ona jest wspaniała, albo tylko przytul i że jest wspaniała ;)   A na kolejne spotkanko, przyjdz z kwiatuszkiem w ręku ;) 

Co do różnicy wieku - znów zgadzam się ze Szwagrem, że to może za jakis czas wyjść i Wam przeszkadzać, bo jesteście na innych etapach a ona niebawem może naciskać Cię na ślub. dzieci itp. ogólnie zabawę w "dorosły dom", a Ty z racji wieku masz pełne prawo jeszcze tego nie chcieć. Ale ja radzę nie wybiegać aż tak daleko w przyszłość a skupić się na tym co teraz. Jest starsza, więc jeśli jesteś prawiczkiem, może nieźle Cię pouczyć w seksie i będziesz miał wspaniały pierwszy raz ;) I nawet jak Wam nie wyjdzie, przez tą różnicę wieku to i tak (moim zdaniem) warto w to wejść ;) Powodzenia! 

PS.

8 godzin temu, Szwagier napisał:

Szkoda, że nie ma z nami @Trockiego on też by Ci to wszystko ładnie wytłumaczył :/

Też mi go bardzo tu brakuje. No ale niech spełnia się w realu :) Może kiedyś się skusi i zajrzy trochę popitolić ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja bym osobiście proponował, jeśli masz się ośmielać i było na luzie większym to po prostu jej wyznaj coś w stylu 'bardzo chciałbym Ciebie teraz pocałować' lub bardziej romantycznie... nie zaskoczysz jej a milczenie przyjmujesz jako zgodę. Wiem, że niektórzy mają problemy z przełamaniem się do działania i takie niby-pytanie może Ci pomóc bo będziesz pewniejszy w działaniu (nie ryzykujesz jakiegokolwiek odrzucenia) i lepiej może Ci pójść... Jednak, jak kto woli :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@simplex @kobieta25troche namieszali ście mi głowie w tym momencie i będę musial poważnie przeanalizowac bo jeden mówi że to dobre a drugi tamto z tym że ja nie mam żadnego doświadczenia i wole wybrać jedno a mądrze niż się stresować i plątać ,  z drugiej strony jeśli pisze właśnie kobieta na temat tej sytuacji to stwierdzam że wiesz co najlepsze skoro doradzasz  mi takie rzeczy co wyzej :) oczywiście myślę że będzie jak najbardziej pozytywnie sadzac po tych spotkaniach i a takze długich rozmów na siłowni w recepcji :) ale by tego nie chciała się zblizyc to znak że ja już nie przekonam i zostanę kolega i do nic więcej nie dążyła ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kobieta to machnęła szczegółowy elaborat no ale "mamusia" ma to do siebie, że lubi tak pisać. Z kolei wpisem kol Simplex to się w ogóle nie przejmuj i nie bierz do siebie. Ty też tak za dużo nie myśl nie analizuj tylko rób jak Ci instynkt podpowiada. Wy młodzi przez te internety które powinny ułatwić życie to wam utrudniają, ja jak miałem 19 lat to nie miałem ani kompa ani internetu i mało kto w ogóle miał. I sobie jakoś radziliśmy wszystko wychodziło jakoś samo a teraz bez neta nie wiadomo jak pocałować dziewczynę ehh smutne to trochę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wcale nie uważam takiego zapytania "Czy mógłbym Cię pocałować" za głupie. Oczywiście zrobisz jak zechcesz ale zaletą takiego zachowania jest uniknięcie tzw liścia w twarz albo szoku malowanego na jej twarzy. Dziewczyna albo się zgodzi i może nawet sama pocałuje albo szybko Ci wytłuści Twoją pozycję jako "tylko kolegi". 

Jeśli jednak wolisz ten pocałunek skraść to nic nie stoi na przeszkodzie :) Myślę, że jakieś "dotykania" przed byłyby wskazane, np złapanie za rękę i przyciągnięcie do siebie, objęcie w pasie a następnie... usta usta. Ten przykład to taka sztampa ale jest wiele takich. Tu akurat masz pełen wachlarz możliwości, więc może miej kilka scenariuszy w zanadrzu, bo jak nastawisz się na jeden sztywny plan a coś w trakcie nie pójdzie to zawsze będziesz miał plan B aby jednak dopiąć swego ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi