PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

Borys90

LargoMass - znacie lub używacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Ello, jestem młodzikiem wśród trenujących. Od zawsze miałem problem z tkanką mięśniową, ponieważ słabo się u mnie rozwijała. Po wakacjach postanowiłem wziąć się za siebie i regularnie chodzę na treningi. Ostatnio robiłem bioimpedancję i nie jestem zadowolony z wyników, bo prawie nie mam mięśni w porównaniu do zawartości tkanki tłuszczowej. Pani Dietetyk zaleciła dołożenie suplementu do zbilansowanej diety (bogata w produkty wysokobiałkowe). Ostatnio natknąłem się na pozytywne opinie LargoMass, które dały mi do myślenia. Czy jest wśród Was ktoś kto go stosował? Proszę o pomoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Stosuję LargoMass od 2 lat i nie narzekam. Naturalny i odpowiednio dobrany skład robi swoje. Też miałem cel rozbudowy tkanki mięśniowej, stąd decyzja o zastosowaniu suplementacji. Prawdą jest, że molekuły zawarte w tym suplemencie szybko się przyswajają, stąd pierwsze efekty zauważyłem już po 48h od zastosowania. Masa mięśniowa wzrasta dzięki argininie, która przyczynia się do produkcji tlenku azotu, więc substancje odżywcze są lepiej transportowane do mięśni. Od kiedy używam suplementacji mój trening stał się intensywniejszy, bo wydolność i wytrzymałość uległy znacznej poprawie. Wiem, że sporo trenujących osób podchodzi sceptycznie do supli, ale warto spróbować. U mnie się opłaciło. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy kofeina zawarta w LargoMass wspomaga wycinkę tkanki tłuszczowej? A ten ekstrakt z tribulus terrestris rzeczywiście podnosi poziom testosteronu? Czytałem, że ponoć też zwiększa libido. Niestety nie znalazłem tego suplementu w miejscowym sklepie, skąd go wziąć?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.