PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

rafalo999

Prezent dla żony

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z prezentem dla żony. za dwa tygodnie ma 32 urodziny a ja oczywiście w kropce i nie mam juz żadnego pomysłu. ostatnio wspominała, ze poszłaby do teatru ale ja wieczorami jestem tak zmęczony, że padam o 22, coś wspominała o kakiejs lokówce ale na tym kompletnie się nie znam, jakiejś co sama skręca włosy i inne cuda robi, może jakieś perfumy??? co kupujecie swoim kobietom? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@rafalo999 ładny kompplet złotej biżuterii, zegarek taki z bransoletką ozdobną, komplet do manicure hybrydowego, bon do spa (jak nie chcesz jechac z nią to dla niej i kolezanki). A może kolacja +teatr bo przecież nie musicie iść w środku tygodnia kiedy jesteś padnięty. Mozecie iść w weekend..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ok, gadałem z jej siostrą, to lokówka z babyliss czy jakoś jej tak, ona ma to ogarnąć bo mnie te ich sprzęty przyprawiają o ból głowy. i tak pomyslałem, ze w dniu urodzim dam jej tę lokówkę, a w nast weekend zabiorę ja do teatru, ale tak nic nie mowiąc o co chodzi. niech ma niespodziankę, ostatnio dzielnie znosiła sporo moich stresów więc przecierpię 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Acha... Ale czekaj. Ty tak serio z tym cierpieniem? Jeśli tak, to chyba nie najlepszy pomysł. Z takim Twoim nastawieniem będzie jej po prostu przykro. Też mi niespodzianka. No niech mnie dunder świśnie. Phi :lipa: 

To może weź ją lepiej do SPA, gdzie oboje się zrelaksujecie i odpoczniecie. Dwie pieczenie na jednym ogniu i będzie miło dla Was obojga ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najlepszym prezentem jaki możesz jej zrobić to poświęcanie jej czasu. Jak Ty mówisz, że o 22 wracasz zmęczony, a ponadto ostatnio przeżyła trochę Twoich stresów, to nawet nie pytam o kondycję Twojego związku... Bo się jej domyślam. Siądź na tyłku w najbliższym czasie i zastanów się, co możesz zrobić dla swojego związku, zamiast kupować prezenty, którymi ona będzie cieszyła się tylko przez miesiąc, a po miesiącu znajdzie sobie partnera, który znajdzie dla niej czas, zamiast przekupować ją prezentami ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta