PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Slayer

Jak zagadać

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was? Mam pewien problem.. poznałam w pracy pewnego faceta.. I problem tkwi w tym, że chciałabym do niego zagadać ale kompletnie nie wiem jak to zrobić? On się zwalnia niedługo więc zostały mi jakies 3 dni... Poradzcie coś proooszę?? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Szwagier napisał:

O huj ja już nie mam siły ktoś chętny ? 

Idź i zaproponuj spotkanie, tak,  tak po prostu. Dziękuję 

Więc nie odpowiadaj skoro nie masz już siły :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak na poważnie takich pytań ze strony facetów jest kilka miesięcznie i pewnie jedno miesięcznie od kobiety. Konkluzja jest jedna: musisz się przełamać iść i zagadać, inaczej się nie da. 

Idziesz do typa i mówisz : Słyszałam, że się zwalniasz ? I jak to tak, zostawiasz nas samych ? A chociaż jakąś imprezę pożegnalną robisz ? Nie ? To chociaż ze mną byś się pożegnał (przywitał ) i zaprosił mnie na kawę. Jak podłapie temat i cię zaprosi tzn, że jest zainteresowany itd. Jak nie pociągnie tematu, nie zaprosi itd to raczej nic z tego nie będzie i sobie odpuść 

Edytowane przez Szwagier

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli nie wiesz jak zagadać, zacznij o rozmowie o pracę, po czym płynnie skieruj temat na jego zwolnienie. Może być w taki sposób:"Aaaach, bo Ty się zwalaniasz za 3 dni? Nie może tak być, że odchodzisz bez niczego, stawiasz jutro pożegnalną kawę!". Wszystko w formie żartu i droczenia się. Jak on podłapie Twój styl, to masz ustawione spotkanie z fajnym facetem w dodatku z pozycji nagrody(Niby to Ty zaproponowałaś spotkanie, ale na zasadzie, że on powinien to zrobić). Spróbuj.

Jeśli on na takie spotkanie nie przystanie, po prostu nie jest zainteresowany, zdarza się i tak, ale przynajmniej nie będziesz miała wyrzutów, że nie spróbowałaś ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja bym powiedziała inaczej - a jak zagadałaś do koleżanki z pracy? Albo na uczelni/ w szkole w nowej klasie? Też pytałaś o to na forum? No więc właśnie... Faceta zagadaj podobnie. 

PS. @Szwagier - nie pamiętam, gdzie to napisałeś ale faktycznie, Ci młodzi to zaraz będa pytać na forum jak się wysr..ać czy co robić z papierem jak skończą wydalać.. Bez internetu już nic nie potrafią sami wymyślić. Tragedia.

Edytowane przez kobieta25

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:wtyd:

A bo to trzeba od razu zagadywać? Jeśli mnie facet onieśmiela to nie zagaduję... naturalnie... Dla mnie osobiście to zła wróżba. Wpada się szybko w idealizowanie obiektu, fantazje itd. Raz się ośmieliłam, spędziłam z nim prawie dekadę i nie zamierzam tego powtórzyć :P

Natomiast robię czasami tak. Przyznam, mimowolnie. Łapię kontakt wzrokowy, uśmiecham się, spuszczam wzrok, ponownie łapię kontakt wzrokowy i jeśli nadal na siebie patrzymy to wtedy zazwyczaj facet sam podchodzi. Mówi na ogół to samo "Cześć. Jak tam? Jestem Zbyszek. A Ty jak masz na imię?" :P Zbyszek :P:P

Nie zaszkodzi spróbować. Korona z głowy nie spadnie. A nóż się uda. Możesz autorko powiedzieć to samo "Cześć. Jestem Mariolka. Może miałbyś ochotę na kawę po pracy? Chciałabym Cię poznać. Mam wrażenie, że jesteś fajnym człowiekiem :)".

A teraz jak podcierać się papierem toaletowym. Otóż, robi się to tak... No nie... nie ;) Nie... nie wiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kobieta25 No co zrobisz takie czasy, z jednej strony fajne, jest coś co mi się w nich podoba, ale i coś co mnie przeraża. W każdym bądź razie lata 80-90 na pewno były specyficzne, i tego się nie da powtórzyć. Do tego człowiek musiał ze wszystkim kombinować sam i zawierał prawdziwe relacje z ludźmi. Internety są fajne ale chyba za bardzo zmieniają życie młodych ludzi. Ja oprócz naszego forum ogólnego zaglądam też na kilka różnotematycznych i teraz młodzi tam to dopiero pokazują jakimi są amebami, nic nie pomyślą i nie wykombinują ani nawet nie wygooglują, wszystko pod nos albo jeszcze za nich zrobić,  bo pytają o proste rzeczy które są w googlach. My to już dinozaury chociaż Ty i tak prawie dyszkę młodsza ode mnie, młódka normalnie haha 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, UsteczkaDoOczu napisał:

"Cześć. Jak tam? Jestem Zbyszek. A Ty jak masz na imię?" :P Zbyszek :P:P

Zbyszek powiadasz ? Lubisz to imię co ? Skoro tak na pierwszą myśl Ci przychodzi :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, UsteczkaDoOczu napisał:

:wtyd:

A bo to trzeba od razu zagadywać? Jeśli mnie facet onieśmiela to nie zagaduję... naturalnie... Dla mnie osobiście to zła wróżba. Wpada się szybko w idealizowanie obiektu, fantazje itd. Raz się ośmieliłam, spędziłam z nim prawie dekadę i nie zamierzam tego powtórzyć :P

@UsteczkaDoOczu ale to wcale nic nie znaczy bo mi wychodzi, że:

- masz około 25 lat, może 27 lat - nie wiemy dokładnie

- prawie dekadę byłaś w związku, więc stawiam na 7-8 lat

- czyli cholernie młodo zastartowałaś ten związek, powiedzmy 18 lat lub blisko tego? Zgadując...

- może za wcześnie było na takie poważniejsze relacje?

Więc nie ma co patrzeć z tej perspektywy na onieśmielających facetów. :P Czy jednak... zagadywać! :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi