PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Hubi

mieszkanie stan deweloperski - co i gdzie?

Rekomendowane odpowiedzi

w listopadzie odbieram mieszkanie, projekt gotowy, kasa na koncie jest. i teraz pytanie - gdzie najlepiej robic wnetrzarskie zakupy?? od podłóg przez farby na sciane na kabinie prysznicowej konczac... bede potrzebowal wszystkiego, ale najwazniejsze na poczatek to wlasnie podłogi sciany i lazienka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podbijam temat:) Potzrebuje informacji , jakie panele polecacie? Zalezy mi na tym, aby troche nam posluzyly, a wiec na czyms dobrym jakosciowo. Podzielcie sie swoimi doswiadczeniami, co macie, co warte uwagi, a czego unikac...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz przeglądać oferty ja sprawdzałem na aplikacji moja gazetka o również możesz rozmawiać o cenie z mniejszymi sklepami Ale głównie leroy kupowałem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Metiu napisał:

Musisz przeglądać oferty ja sprawdzałem na aplikacji moja gazetka o również możesz rozmawiać o cenie z mniejszymi sklepami Ale głównie leroy kupowałem 

A jak z jakoscia i ewentualna reklamacja? . Jakiej firmy kupiles panele? Dlugo juz Ci sluza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi