PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

Hubi

używane auto z salonu?

Rekomendowane odpowiedzi

myslicie ze to dobra opcja? ponoc super sa samochody po leasingowe, lepiej na taki zapolować (firmy nawet calkiem nowe samochody wymieniaja po 2, 3 latach) czy jednak poszukac w necie od kogos??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Średnio bym chciał auto polizingowe pewnie wyjeżdżone dobrze choć to nie reguła musiałyby być dobre papiery, z salonu jest ok ale wolałbym po osobie prywatnej która wymienia auto. Lub po prostu szukać od kogoś salonowego. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobrą opcją mogą być komputery po leasingowe. Samochody myśle, że raczej nie, bo w firmach najczęściej takich samochodów się nie oszczędza. Może się okazać, że trzeba bedzie sporo do takiego samochodu dołożyć mimo młodego wieku auta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Samochód poleasingowy dla mnie jak najbardziej ok, pod warunkiem, że z pełną dokumentacją, no i najlepiej tylko po pierwszym właścicielu. Bywają salony, które takie warunki spełniają. Warto poszperać w necie za taką firmą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jestem zwolennikiem kupowania samochodów (jeżeli już mają być z tych nowych) to od 1 właściciela, po 2/3 latach. Ale po leasingu nigdy bym nie wziął. Nie wiadomo jak były używane i co trzeba będzie naprawić. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 10.11.2017 o 14:31, gonzo napisał:

Samochód poleasingowy dla mnie jak najbardziej ok, pod warunkiem, że z pełną dokumentacją, no i najlepiej tylko po pierwszym właścicielu. Bywają salony, które takie warunki spełniają. Warto poszperać w necie za taką firmą.

znalazlem tylko LeasePlan, salon i outlet, co akurat nieco mnie zacheca. do  takiego auta przekonuje mnie to ze raczej z pewnoscia byl stale serwisowany w aso chociazby 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak tylko przebieg po dwóch latach blisko 500 000, i jak myślisz czemu ktoś pozbywa się takiego auta? Bo większość części jest na granicy eksploatacji, pozatym sam się domyśl jak traktuje się firmowe samochody.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 23.11.2017 o 07:19, Telak napisał:

Tak tylko przebieg po dwóch latach blisko 500 000, i jak myślisz czemu ktoś pozbywa się takiego auta? Bo większość części jest na granicy eksploatacji, pozatym sam się domyśl jak traktuje się firmowe samochody.

mysle ze dobra dokumentacja tu zrobi swoje. ceny tych aut sa dobre, to mocno zacheca

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja w tamtym roku kupiłem z komisu przy salonie, poprostu ktoś zostawił swoje auto w rozliczeniu, pierwszy właściciel, pełna dokumentacja przebiegu troszkę drożej i gorzej wyposarzone niż podobne z niemiec, ale mi bardziej zależało na 'pewności' auta, chociaż jak dla mnie to zakup auta jest pewnego radzaju loterią w której możesz zminimalizować ryzyko 'przegranej', oglądałem również auta 'firmowe' i jakoś zawsze były mocno wyeksploatowane. Pamiętaj z auta cieszysz się dwa razy pierwszy jak kupujesz drugi raz jak sprzedajesz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

po prostu wydaje mi sie ze lepsza jest taka opcja, moze nieco zjechanego, ale systematycznie serwisowanego, mlodego auta, niz kot w worku sprowadzony z niemiec, z cofnietym licznikiem i nie wiadomo czym jeszcze....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak tu się z tobą zgodzę bo oglądałem też sprowadzane z niemiec i rozmawiałem z handlarzami i z opcją zakupu sprowadzanego dałem sobie całkiem spokój. Szukałem auta kupionego w kraju najlepiej od pierwszego właściciela. Mimo wszystko rozejrzyj się po komisach przy salonach teraz jest koniec roku i będą przeceny na auta z 2017r więc pewnie pojawią się ciekawe auta zostawione w rozliczeniu. Salon byle czego w rozliczeniu nie weźmie często są to samochody po przeglądach z udokumentowaną historią etc. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta