PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

Rekomendowane odpowiedzi

takie coś za 25 i ok 10gb na kartę to mają też inni T-mobile czy, Orange ja się zdecydowałem na Plush w abonamencie bo dawali J3 za 25zł/mc a w Play w którym byłem czy innej sieci musiałby, płacić znacznie więcej w play bodajże 80zł mc a w plush płacę tylko 50. No i nielimitowany net masz na socjal media. A co do twoich pytań to masz wszystko na stronkach int. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam nju i jestem zadowolony. Teraz każdy nawet T-Mobile ma ofertę bez limitu i duża ilością GB za 30 zł miesięcznie na karte. Ogólnie no plush daje jednak najwięcej za najmniej. Chociaż w nju po 6 mc będę miał podwojona ilość GB czyli za 29 zł az 20gb 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to kontynuuję temat, żeby nie zakładać nowego.

Trochę kaski się uzbierało i nowy telefon chcę kupić.

Walka pomiędzy iPhone 6 a Xiaomi Mi Max 2 trwa. Mieliście? Używaliście? Polecacie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wybrałem i mam ten Samsung J320F Galaxy J3(2016). Ktoś korzystał z sieci a2 mobile? Dobry zasięg? Bo oferta na kartę bez neta (wszystko nielimitowane) za 15,90zl na miesiąc a 19,90zl z netem. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta