PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

logon95

Seks bez zobowiązań - co radzicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam pytanie dotyczące seksu bez zobowiązań. Czuję bardzo mocno, że pewna kobieta jaką poznałem nie chcę decydować się na związek. Daje mi sygnały, że zależy jej na seksie - podobam jej się wizualnie etc. Jak najlepiej ją podejść do tego, aby faktycznie ją do czegoś takiego przekonać? Taką sytuację mam pierwszy raz. Potrzebuję rady kogoś doświadczonego co już zetknął się z czymś takim :) Nie chcę niczego przedobrzyć, ani znajomej zrazić moją propozycją. Normalnie jest to możliwe(chociaż ja nie praktykowałem) ale, przykładowo kolega z klasy z liceum ustawiał się na seks bez zobowiązań z koleżanką z klasy. Niestety, z tym ziomkiem urwał mi się kontakt :D

Edytowane przez logon95

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pierwsza ważna sprawa. To musisz sobie odpowiedzieć na pytanie. Czy ty chcesz takiego seksu z tą kobietą, czy chcesz związku. Jeżeli to drugie, to daj sobie spokój z takim seksem. Oszczędzisz sobie męki, gdy ona powie ci: pa było miło, ale pojawił się ten drugi, z którym chcę się związać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie mam takich 100% sygnałów oczywiście, bardziej domniemanie. Jednak da się coś zauważyć. Seks bez zobowiązań, związek nie. Tylko jak jej sugerować, aby to rozegrać dobrze bez żadnego urażenia panny, żeby nie wyszła na "łatwą" etc?Wiecie o co mi chodzi, niby delikatnie, ale zdecydowanie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmmm... Co chcesz sugerować?

Ustaw się u niej/u siebie w domu na wino i film, a później daj się porwać napięciu, które się wytworzy. Możesz ją kusić przed i podczas filmu, żeby po była gotowa i nie było zaskoczenia. Jeśli nie jesteś wystarczająco odważny na taki ruch, zawsze możecie się spotkać pod pretekstem(Na razie nie wiem jakim, bo nie wiem co Was łączy i na jakim etapie znajomości jesteś).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A zastanów się, co zrobisz, jak Ci się spodoba i będziesz chciał czegoś więcej a ona powie "pa, idę do drugiego, bo też fajnie wygląda". ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rozumiem że ty do niej nic głębszego nie czujesz? Jeśli tak to serio zaproponuj spotkanie, napijcie się trochę i samo wyjdzie :D

Edytowane przez Hoffne

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

S

6 godzin temu, Szwagier napisał:

Ja bym pomyślał, chociaż sobie poruchalem 

Tak jest, stara szkoła ;) Co porucham to moje. Z mojej strony nie ma uczucia. Prędzej panna może coś poczuć do mnie. Pocałunki były już szybko na 1spotkaniu i przytulanie, nic nie poczułem do nikogo. Od pocałunków się zaczyna a później danie główne. Jak piszecie, tylko przyjemność - zaspokojenie żądzy, sport. Etap znajomości wygląda na pełen niedomówień, flirtu i "coś wisi w powietrzu". Agresywnie i odważnie w trakcie filmu. Po prostu szukać pretekstu oraz więcej odwagi bo czuć, że jest blisko seksu. Podejście musi być moje subtelne, ale zdecydowane. Chociaż czy ktoś już był w takim układzie? Pytam kolejny raz noo i nikt nie odpowie :D

Edytowane przez logon95

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie chcesz, nie wierz ;) Masz złe wrażenie. Dla mnie bez sensu byłoby pisanie postu, który byłby fikcją. Nie traciłbym czasu na takie coś. Także zapomnij o tym, że bujam w obłokach LOL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aha postaw nawet milion, wiesz gdzie ja to mam :hyhy: Każdy lubi jak jego na wierzchu. Wracając do tematu i mojego pytania - czy ktoś już był w takim układzie seksu bez zobowiązań? Pytam kolejny raz ładnie :D

Edytowane przez logon95

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.