PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

Mateusz1994

"Naturalne" zakola

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Odkąd pamiętam na mojej głowie zawsze goszczą zakola, w żaden sposób sie one nie pogłębiają ale bardzo mnie irytują. Najprawdopodobniej jest to mój naturalny typ owłosienia ale ciekawi mnie czy można coś z tym zrobić żeby były one mniej widoczne? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pewnie, że się da. Mówi się, że zakola robią się od myślenia... w co nie wierzę :) Ale żeby zaraz mieć kompleksy na tym punkcie? Brawo marketing :klask:

Dobierz sobie odpowiednią fryzurę. Możesz zapuścić włosy albo jak masz krótkie to pokombinować z dłuższą grzywką i albo ją zaczesywać do przodu albo stawiać jakby je wiatr nosił. Takie króciutko ostrzyżone na 5mm też dobrze wyglądają. Zależy jaką masz buzię i co Ci pasuje. 

Fryzura-bardzo-krotko-obcieta-kopia-600x726.jpg

662994c9331dace68ac998fc3aee7d73.jpg

s2_171346.jpg

0003MJWDFTTP3BDU-C114.jpg

images (2).jpg

zarnewosyfryzuramska.jpg

Maennerfrisuren mit Pony-5-420x540.jpg

meskie_fryzury_2_46.jpg

short_haircuts_for_men_4.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jako kobieta oczywiście nie jestem może dosyć kompetentna do wypowiadania się na temat męskiego łysienia ale miałam kiedyś partnera z którym wspólnie wypowiedzieliśmy wojnę Jego zakolom, więc trochę tematu liznęłam :) Spróbowaliśmy mezoterapii bezigłowej. Z tego co pamiętam dostał nawet jakąś maść na dodatek. Efekt był widoczny...ale krótkotrwały. Bardzo możliwe, że zabieg należało by powtarzać co jakiś czas, żeby działał. Czytając swego czasu wiele na ten temat, dowiedziałam się, że jeżeli powodem łysienia u faceta jest "genetyczna skłonność" lub/i nadmiar testosteronu, to niewiele można zrobić. Niektórzy ratują się przeszczepem ale to drogie jak cholera. 

Poczytaj trochę o mezoterapii. Być może uznasz, że to dobry pomysł i warto będzie spróbować.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zakola od myślenia, w moim przypadku to nie możliwe ;) bo zawsze wolałem kombinować co jest swego rodzaju myśleniem ale na innym poziomie :D Nie mam kompleksów z zakolami bo mam je od zawsze, nawet jak oglądam zdjęcia z podstawówki co wynika pewnie z typu owłosienia :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jedno jest pewne jeśli łysejesz od przodu to od myślenia, jeśli od środka głowy to od sexu, no i jest trzeci typ facetów co łysieją zarówno od środka jak i od przodu wtedy jest to spowodowane myśleniem o sexie 😂

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 godzin temu, Telak napisał:

Jedno jest pewne jeśli łysejesz od przodu to od myślenia, jeśli od środka głowy to od sexu, no i jest trzeci typ facetów co łysieją zarówno od środka jak i od przodu wtedy jest to spowodowane myśleniem o sexie 😂

Ja słyszałem inną wersję tego powiedzonka, ale już nie potrafię sobie przypomnieć jak to szło.

Dnia 14.11.2017 o 10:22, Mateusz1994 napisał:

Cześć. Odkąd pamiętam na mojej głowie zawsze goszczą zakola, w żaden sposób sie one nie pogłębiają ale bardzo mnie irytują. Najprawdopodobniej jest to mój naturalny typ owłosienia ale ciekawi mnie czy można coś z tym zrobić żeby były one mniej widoczne? 

Tak. Możesz ogolić się na łyso. Nie będzie widać że masz zakola. To jest chyba najpowszechniejszy sposób wśród mężczyzn do radzenia sobie z łysieniem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta