PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

TomeczekBBS

Co pod choinkę dla żony?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, w tamtym roku kupiłem żonie jakąś bluzkę, która okazała się za mała i możecie sobie wyobrazić, że wypomina mi to przy każdej okazji. Teraz uderzam w elektronikę, żeby nie było przypału. Jej suszarka już aż warczy, więc chyba to będzie sensowny prezent. Ale nie mam pojęcia jaką kupić... Nie chcę najtańszej. Mogę nawet dać tysiaka, żeby tylko była dobra. Macie pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o kobiety to wybór jest bardzo duży. Ja postawiłem ostatnio na portfel (link) Okazał się strzałem w 10. Także może warto spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Facetem nie jestem, ale w suszarkach służę radą ;) Do użytku domowego nie ma co kupować profesjonalnej drogiej suszarki, bo jak jest używana kilka razy w tygodniu, a nie non stop, to po co te wszystkie bajery. Chyba że kobieta jest włosomaniaczką i już taką posiada - wtedy gorsza nie wchodzi w grę :D  Za 150 - 300 zł można nabyć coś przyzwoitego, polecam przyjrzeć się jakiemuś rankingowi. Te propozycje wyglądają spoko https://guruagd.pl/najlepsze-suszarki/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

@TomeczekBBS hmm aż tak się na suszarkach nie znam ale moja mama zażyczyła sobie pod choinkę philipsa moisture protect (takie różowe). Wg niej dopasowuje temperature do stopnia mokrości włosów. Płacilem 350 zł. A jeśli to dla ciebie byłoby mało to widziałem prostownice do tego do kompletu z tej serii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 27.11.2017 o 11:12, TomeczekBBS napisał:

Panowie, w tamtym roku kupiłem żonie jakąś bluzkę, która okazała się za mała i możecie sobie wyobrazić, że wypomina mi to przy każdej okazji. Teraz uderzam w elektronikę, żeby nie było przypału. Jej suszarka już aż warczy, więc chyba to będzie sensowny prezent. Ale nie mam pojęcia jaką kupić... Nie chcę najtańszej. Mogę nawet dać tysiaka, żeby tylko była dobra. Macie pomysły?

Stary, nie lada wyzwanie, bo żonie prezent to nie taka prosta sprawa. Źle wybierzesz i możesz mieć wypominane cały rok. Tu kolega wyżej wspomniał o fajnej suszarce. Możesz też zerknąć na tę nową linię babyliss digital sensor. Sam się zastanawiam czy czegoś z niej nie kupić żonie, tylko jej suszarka ma dopiero dwa lata, ale zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OK, popatrzę na te sprzęciki, bo to już trzeba zamawiać lub iść do sklepu, czego nie znoszę robić przed świętami. Ludzie jak durni się zachowują w galeriach handlowych. Mam nadzieję, że suszarka żonie podpasuje, bo rzeczywiście nietrafiony prezent będzie wspominany przez cały rok ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto inwestować też w uniwersalne prezenty - a może też - zachęcić żonę do klasycznie męskich rozrywek jak na przykład bilard czy poker. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi