PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

Andrewandrzej

Zakończenie znajomości, a chęć naprawanie błędu

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja miała miejsce około pół roku do roku temu. Na pewnym portalu randkowym poznałem całkiem fajną dziewczynę, na pierwszy rzut oka bardzo ładna, super nam się rozmawiało wymienialiśmy bardzo długie wiadomości, tematów do rozmów nam również nie brakowało. Rzecz jasna wszystko prowadziło do tego, żeby się spotkać i przenieść te znajomość po za ramy internetu. Jednak zacząłem szukać powiedzmy dziury w całym stwierdziłem, że dziewczyna mieszka za daleko, nie jest taka ładna, jak mi się wydawało.W między czasie zauroczyłem się inną dziewczyną powiedzmy " na miejscu".  Zrobiłem głupotę, że nie zweryfikowałem tej znajomości wówczas, po prostu ją zakończyłem na ostatniej prostej przed spotkaniem, twierdząc,  że to nie ma sensu, bo mieszkamy od siebie za daleko. Ostatnio, jakoś myślami wróciłem do tej sytuacji i zastanawiam się czy jest jakaś szansa, żeby dostać drugą szansę?. Warto spróbować? Jak się wytłumaczyć, z tego, że po jakimś tam czasie zmieniłem zdanie?

Edytowane przez Andrewandrzej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szansa jest i można ją sobie łatwo obliczyć. Wynosi 50%. Biorąc pod uwagę upływ czasu maleje do 25%. Biorąc pod uwagę to, że zakonczyłeś znajomość szansa maleje do 12.5%. Biorąc pod uwagę odległość 6.75%. Biorąc pod uwagę, że dobrze Wam się pisało wzrasta do ... a tu już mi się nie chce ale coś koło 10% będzie. 

Czy warto spróbować? Myślę, że tak. Co Ci szkodzi?

Jak się wytłumaczyć? A wysil się! Nawaliłeś to teraz kombinuj. Nie ma, że boli i ktoś odwali za Ciebie robotę :((

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bo to tak jest jak się dniami pi*****i farmazony w komputer zamiast się spotkać i na szybko weryfikować sytuację, przedłużanie nigdy nie służy. Teraz to trochę dupa blada, zjebałeś i tyle. Takie odgrzewanie kotletów nie jest zbyt dobre i owocne. Ale spróbować możesz, jak się wytłumaczyć hmm ... powiedzieć prawie prawdę (tzn bez tych rozważań, że wcale nie jest taka ładna) i powiedzieć, że jednak nie możesz o niej zapomnieć. A powiesz nam jaka to przerażająca odległość was dzieli ? I jak z komunikacją na takiej odległości ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta