PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

szaleto

Jak zapuścić prawdziwie męską brodę?!

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli to co zawsze.

Niedawno natrafiłem na obszerny artykuł o brodach i brodaczach na jednym z dużych portali internetowych.

To, co było w komentarzach pod tym artykułem to w 80% można było nazwać obśmiewaniem brodaczy.

Ciekawe skąd to się bierze. Zazdrość? To video nie jest wyjątkiem.

I dla jasności, sam nie noszę zarostu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednym brody pasują bardziej innym mniej. Ale na pewno przysłużyły się brzydalom zapuścił brodę ładnie przystrzygł, duża fajna fryzura i już paskudna gęba ukryta i można dziewczyny nabierać. Więc każda laska powinna kazać się solidnie ostrzyc i ogolić biorąc faceta. Jak i facet powinien obejrzeć laskę bez mocnego makijażu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

@jelonek polew z brodaczy wziął się z tego chyba, że część z nich zapuszcza bo to modne. To jak swego czasu z polewem z hipsterów ;-). 

Nie moja estetyka całkowicie, ale co kto woli. Tylko byleby do ludzi dotarło że zadbana broda to coś innego niż jej nieobcinanie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, polew jest chyba przez modę ;)

Ja sam próbowałem zapuścić, bo mi się podoba, tylko to strasznie swędzi i drapie w początkowej fazie i zgoliłem. Teraz mam drugie podejście ;) 

No i fakt, zgadzam się, jak już mieć brodę, to zadbaną, a nie stylówę na bezdomnego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy polew jest przez modę. Po prostu brodaczy jest coraz więcej a ludzie mają w naturze wyśmiewanie innych - z różnych powodów. Jeden śmieje sie z brodatego, inny z kolesia w dresie a jeszcze inny z rudego. 

Na pewno im więcej brodaczy, tym bardziej rzucają sie w oczy, wystawiając sie na kpiny. Zapewniam Was, ze brodacze tez śmieją się czasem z gładko ogolonych ;) 

Ja tam życzę wszystkim powodzenia w zapuszczaniu ;)

Jesli potrzebujecie porady, to zapraszam do mnie na bloga ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdemu pasuje coś innego i niektórym facetom w brodzie jest po prostu ładnie. Problematyczne może okazać się jedynie jej zapuszczanie oraz późniejsza pielęgnacja, a czymś wręcz niezbędnym- wizyta u barbera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi