PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

joni27

Totalna stagnacja

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! Ostatnio dopadła mnie stagnacja mięśni. Tkanka mięśniowa jest w totalnym uśpieniu. Regularne treningi i wysokobiałkowa dieta nie są w stanie sobie z tym poradzić. Trenuję już od 3 lat i dopiero pierwszy raz spotkałem się ze stagnacją, dlatego nie wiem w jaki sposób mógłbym sobie z nią poradzić. Macie może jakieś pomysły? Jak tak dalej będzie to moja motywacja legnie w gruzach, a cel zbudowania imponującej masy mięśniowej nigdy nie zostanie osiągnięty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem ten sam problem, na szczęście trener przyszedł z pomocą i zalecił zastosowanie suplementacji. Przy doborze preparatu musisz kierować się tym, aby w składzie znajdowała się arginina oraz jakiś booster testosteronu. Dodatkowo zwróć uwagę na to czy skład jest naturalny, bo nie ma sensu faszerować się chemią. Nie zapominaj też o diecie wysokobiałkowej i regularnych treningach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mógłbyś polecić jakiś sprawdzony preparat? Biorąc pod uwagę fakt, że teraz na rynku jest dostępnych tyle różnych supli to ciężko wybrać jeden konkretny. Co do treningu, to jakie ćwiczenia radziłbyś wykonywać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moim przypadku sprawdził się regularny trening, wysokobiałkowa dieta i dwie tabletki dziennie LargoMass. Suplementacja rzeczywiście jest pomocna, oczywiście jak stosuje się ją z głową. Preparat, który biorę ma całkowicie naturalny skład, więc w żaden sposób nie obciąża organizmu. Dodatkowo zawiera argininę i naturalny booster teścia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi